reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2022

Mój ginekolog powiedział ze pewnie zrobia mi Cc bo nikt nie będzie ryzykował jak jie było postępu w pierwszym porodzie ale oczywiście skierowanie na cc powiedział ze mi nie da bo nie jest potrzebne..
Byłam w szpitalu na Madalińskiego w Warszawie na ktg kontrolnie bo mnie brzuch bolał i zapytałam właśnie jak to jest i czy możliwe ze znowu bd miała cc a tam powiedzieli żeby się nie nastawiać bo to mnie nie kwalifikuje do cc i napewno bd próbować SN .
 
reklama
Mój ginekolog powiedział ze pewnie zrobia mi Cc bo nikt nie będzie ryzykował jak jie było postępu w pierwszym porodzie ale oczywiście skierowanie na cc powiedział ze mi nie da bo nie jest potrzebne..
Byłam w szpitalu na Madalińskiego w Warszawie na ktg kontrolnie bo mnie brzuch bolał i zapytałam właśnie jak to jest i czy możliwe ze znowu bd miała cc a tam powiedzieli żeby się nie nastawiać bo to mnie nie kwalifikuje do cc i napewno bd próbować SN .
OMG to na co masz się nastawiać? A cos teraz już się dzieje z szyjka u Ciebie, masz jakieś skurcze?
 
Czy któraś z Was dostała skierowanie od ginekologa na cc ??
Ja mam jedynie skierowanie do szpitala i tam napisane że niewspółmierność płodowo-miedniczna.. Mój lekarz ma być w tym dniu w szpitalu i po prostu ma sprawdzić jeszcze raz wagę dzidziusia i jeśli będzie duża to cc a jak okej to indukcja. Więc też nie wiem na co się mam szykować w piątek 😔 boję się i cc i indukcji.. wczoraj jeszcze coś mnie tam kuło w pochwie i myślałam że coś ruszy a dziś znowu zero objawów... no jedynie dużo śluzu u mnie ale to chyba zawsze tak jest na końcówce.
 
W poprzedniej ciąży jak miałam wywoływany poród pierwszy dzień jeden balonik i nic, drugi dzień dwa baloniki, na następny wypadł jeden i rozwarcie na 1,5 palca... Więc od godziny 11 dwie kroplówki z oksy i urodziłam o 20:00 dopiero po przebiciu pęcherza płodowego rozwarcie pełne... Nie wspominam dobrze, ale dziewczyna z sali po nocy z balonikiem urodziła do 11:00 i była bardzo zadowolona więc nie ma co nastawiać się na najgorsze
 
Dziewczyny przybywam z listopadowek z pytaniem ktoras z Was pisała o drętwieniu dłoni . Jak sobie radziłaś z tym problemem ?mi to nie pozwala w nocy spać 😓
 
Hej, miałam wczoraj wywoływany poród oksytocyną i uwaga nic do nie dało...zupełnie nic. Poza tym że bolało, trwało długo, i po czułam się okropnie. Jutro mam drugie podejście (podobno czadem tak jest że nie zadziała) i powiem Wam że już mną trzęsie na samą myśl. Ani nie skróciło to szyjki, ani nie zrobiło rozwarcia, nic poza
My już po, mały dostał 10/10 ale później jednak zabrali go do inkubatora bo wyszły jakieś zaburzenia rytmu serca tajemnicze :( mam nadzieję że to nic takiego i będziemy mogli niedługo wrócić do domu
Gratulację i zdrowia...by wszystko było dobrze 😘
 
W poprzedniej ciąży jak miałam wywoływany poród pierwszy dzień jeden balonik i nic, drugi dzień dwa baloniki, na następny wypadł jeden i rozwarcie na 1,5 palca... Więc od godziny 11 dwie kroplówki z oksy i urodziłam o 20:00 dopiero po przebiciu pęcherza płodowego rozwarcie pełne... Nie wspominam dobrze, ale dziewczyna z sali po nocy z balonikiem urodziła do 11:00 i była bardzo zadowolona więc nie ma co nastawiać się na najgorsze
Ja po baloniku przy 3 porodzie urodziłam po prawie 6 godzinach 😊 o 22.00 na noc balonik o 00.20 wypadł cały i 5 cm rozwarcia o 3.46 mały był ze mną
 
Dziewczyny przybywam z listopadowek z pytaniem ktoras z Was pisała o drętwieniu dłoni . Jak sobie radziłaś z tym problemem ?mi to nie pozwala w nocy spać 😓
Nie ma na to rady, to przez obrzęki stawów robi się cieśń nadgarstka. Minie po porodzie. Staraj się nie spać na dłoniach, trzymaj raczej wyprostowane nadgarstki.
 
reklama
Do góry