reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Tak mam w planach dziś ogarnięcie domu, może ruszy szybciej 😁 się człowiek nawet nie zastanawia czy będzie bolało, bo chciałby już urodzić 😁
To ja caly czas na porodówce się cieszyłam i śmiałam chodź bolało jak sam skur...🙈😬😄 a położna do mnie oj pani Madziu chyba tak bardzo nie boli skoro pani uśmiechnięta od ucha do ucha 😄
A ja do niej jak się nie cieszyć skoro rodzę nadszedł ten mój upragniony dzień 🥰
 
reklama
Tak mam w planach dziś ogarnięcie domu, może ruszy szybciej 😁 się człowiek nawet nie zastanawia czy będzie bolało, bo chciałby już urodzić 😁
Oj powiem ci że nie wiadomo kiedy to nastąpi jak to mówił mój lekarz w 38tc możesz urodzić dzisiaj ale i za 3 tygodnie😒
Ale byłam rozczarowana jak to słyszałam 😪😉
 
Tak, wczoraj mój doktor pojechał do stanów na 2 tygodnie, wiec żegnam się, ze pewnie się już nie zobaczymy, a on do mnie, nie mów hop, 3.10 termin, ale możesz i 10 urodzić jak już będę w Polsce🤦🏽‍♀️ No nie sprawił mi tym przyjemności powiem szczerze, w dodatku wczoraj na usg z pomiarów wychodzi, ze mały ma 3600, dlatego boje się tego przeczekania, ze mały będzie jeszcze większy 🙈🙈
 
Tak, wczoraj mój doktor pojechał do stanów na 2 tygodnie, wiec żegnam się, ze pewnie się już nie zobaczymy, a on do mnie, nie mów hop, 3.10 termin, ale możesz i 10 urodzić jak już będę w Polsce🤦🏽‍♀️ No nie sprawił mi tym przyjemności powiem szczerze, w dodatku wczoraj na usg z pomiarów wychodzi, ze mały ma 3600, dlatego boje się tego przeczekania, ze mały będzie jeszcze większy 🙈🙈
U mojego na ostatnie wizycie na usg mała miała też 3600g +/- 540g w szpitalu już na ip miał 3300g+/-500g i aż też bałam się wielkoludki🙈😄
A wyszło że urodziła się te 500g na minusie czyli ważyła 2790g teraz ma 6 tygodni i wczoraj ważyła 4110g😊
 
Tak, wczoraj mój doktor pojechał do stanów na 2 tygodnie, wiec żegnam się, ze pewnie się już nie zobaczymy, a on do mnie, nie mów hop, 3.10 termin, ale możesz i 10 urodzić jak już będę w Polsce🤦🏽‍♀️ No nie sprawił mi tym przyjemności powiem szczerze, w dodatku wczoraj na usg z pomiarów wychodzi, ze mały ma 3600, dlatego boje się tego przeczekania, ze mały będzie jeszcze większy 🙈🙈
ja urodziłam w terminie i mój gin w 35tygodniu mówił, ze jak dotrwać to 4100 i dokładnie tyle
W dzień terminu miał synek 😅🙊
Teraz Malutka, tez ponoć duża i mam się podobnie przygotować, mogłaby wyjść trochę szybciej żeby chociaż mniej niż 4kg miała .. 🙈 ale ja termin dopiero 23/27pazdziernik
 
Tak, wczoraj mój doktor pojechał do stanów na 2 tygodnie, wiec żegnam się, ze pewnie się już nie zobaczymy, a on do mnie, nie mów hop, 3.10 termin, ale możesz i 10 urodzić jak już będę w Polsce🤦🏽‍♀️ No nie sprawił mi tym przyjemności powiem szczerze, w dodatku wczoraj na usg z pomiarów wychodzi, ze mały ma 3600, dlatego boje się tego przeczekania, ze mały będzie jeszcze większy 🙈🙈
moja córa też 3600 na USG, to było w poniedziałek w tamtym tygodniu. W piątek mam mieć w szpitalu kolejne, czyli prawie 2 tygodnie później, ciekawe ile teraz wyjdzie. Chociaż po brzuchu i moich odczuciach wcale mi się nie wydaje taka duża, no zobaczymy jak to wyjdzie finalnie 🙂
 
U mnie trzecie, dwoje poprzednich 3700 i 3800 więc nastawiam się że mała też będzie z tych większych... Jakoś wielkość dziecka mnie nie przeraża tak bardzo jak wizja wywoływania porodu... Poprzednie wywoływanie pamiętam do dziś, a pierwszy jak sam się rozkręcił to w sumie ból nie jest porównywalny z tym po oksytocynę.... Mam nadzieję że przy trzecim zacznie się samo zanim zdecydują się na wywoływanie, a pewnie będą chcieli ze względu na cukrzycę i insuline
 
reklama
Mnie przeraża chyba wszystko co jest poza porodem naturalnym, czyli cesarka, wywoływanie, oksytocyna, każde nawet słowo jest przerażajace, tym bardziej, ze to moje pierwsze dziecko, podejrzewam, ze po porodzie powiem nigdy więcej naturalnego 😂
 
Do góry