reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Jezu, to skąd ja będę wiedziała, ze mam jechać do szpitala 🙈🙈 w razie jak będą mi tak skakać raz regularne, raz nie? No i boje się strasznie tych boli krzyżowych, jak teraz miałam ich może 3 ilorazem te tygodnie i nie jest to nic przyjemnego 😳
 
reklama
To jak moja siostra😊
Ale mimo cukrzycy nie urodziła wielkoludka 😉 bo jej wojtucha miał 55cm i 2740g
A jak się czujesz i co będą wywoływać?
Ja miałam wywoływany 3 poród najpierw masaż szyjki potem balonik tz cewnik foleja czy jak mu tam 😆 miałam dostać oxy ale to wystarczyło i poszło z tym że u mnie to był 40+1 tc a maly miał mało wód wedlug usg ale wyszło że wszystko było ok
Teraz mialam poród bez żadnych ingerencji sama natura 😄 w 39+6tc
U mnie tez wielkoludek nie będzie. Waga cały czas szacowana była na 4300, a dzisiejsza waga ok. 3500.
Przyjęcie na oddział trwało 3,5 godziny.. porobili badania i położyli na porodówkę. Z tego co jak na razie wiem to, że ktg 2 razy dziennie. A kiedy zaczną coś robić w kierunku wywołania to nie mam pojęcia..
 
Jezu, to skąd ja będę wiedziała, ze mam jechać do szpitala 🙈🙈 w razie jak będą mi tak skakać raz regularne, raz nie? No i boje się strasznie tych boli krzyżowych, jak teraz miałam ich może 3 ilorazem te tygodnie i nie jest to nic przyjemnego 😳
Ja pojechałam jak bywały co 5 min bez wzgledu czy regularne
 
U mnie tez wielkoludek nie będzie. Waga cały czas szacowana była na 4300, a dzisiejsza waga ok. 3500.
Przyjęcie na oddział trwało 3,5 godziny.. porobili badania i położyli na porodówkę. Z tego co jak na razie wiem to, że ktg 2 razy dziennie. A kiedy zaczną coś robić w kierunku wywołania to nie mam pojęcia..
Pierwszy poród miałam mieć wywolywany
Zostałam przyjeta w piątek tydzień po terminie lekarz uznał że poczekamy do poniedziałku i jak nic to wywoływanie
Poród zaczął się w nocy z biedzieli na poniedziałek o 2.00 w nocy o 6.55 córka była na świecie 😊

Mojej 2 córci szacowali wagę na 3300+/- 500g urodziła się 2790g
 
Mam nadzieje, że nie przekroczę terminu🙈
Różnie to bywa 😄
U mnie 1 poród według omg 2 dni po terminie a usg 9dni
2 poród 2 dni przed terminem omg i w terminie według usg
3 poród 1 dzień po terminie z omg i 4 wedlug usg
4 poród dzień przed terminem według omg i usg bo się pokrywały


Może to śmieszne ale znałam datę poczęcia każdego malucha i termin narodzin pokrywały się co do dnia licząc 38 tygodni ciąży nawet dnia tygodnia np
Najmłodsza dokładnie wiem że było to w niedzielę i w niedzielę po 38 tyg przyszła na świat 🙈😄
Edit
Nawet godziny się zgadzały przyjścia na świat
Z najmlodsz małe conieco z m było ok godz 21.30 i mała urodziła się o 21.32 😆
 
No to ja mam nadzieje, ze do piątku urodzę🙈😁 chciałabym, póki co mam uczucie jakby coś w dole brzucha mnie ściskało momentami, ale tak bezbolesnie, może coś się wyklaruje do tego piątku 😁
 
No to ja mam nadzieje, ze do piątku urodzę🙈😁 chciałabym, póki co mam uczucie jakby coś w dole brzucha mnie ściskało momentami, ale tak bezbolesnie, może coś się wyklaruje do tego piątku 😁
Jak to mówią nie znasz dnia i godziny 😁
I tak jest z porodem 😄

Teraz to myślał że urodzę długo długo po terminie tak mnie lekarz nastraszył na ostatniej wizycie że ooo nic nie widać szyjka 2,5 twarda i szczelna jak u pierworódki 😱😱😱 to był 39+3 tc i sama z panikowałam że coś w tym musi być bo w 2 ciąży i 3 w 37tc miała już rozwarcie na 1,5 cm i skrócona do 1cm a tu 4 ciąża skaczę na piłce nie oszczędzam się myję okna 2 razy w tygodniu wieszam firanki 🙈😆 i nic ani trochę ale byłam zawiedziona
 
reklama
Do góry