reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ja liczyłam że samo się zacznie, a tu nic.. jutro już jadę do szpitala na wywołanie 🙈 stres mnie powoli zaczyna łapać, pewnie nocka z głowy 😅
Kciuki, żeby szybko poszło - najlepiej żebyś jutro już miała Maluszka w ramionach! A który masz tydzien już? Ja już się rozpakowałam przez SN, jeszcze jesteśmy w szpitalu
 
Dziewczyny wiem pewnie nie jednej z was już dłuży się niemiłosiernie jak by czas stanął w miejscu i życie od wizyty do wizyty ...oj pamiętam co przeżywałam te 2 miesiące temu myślałam że ta ciąża się nie skończy 😉
Aż pah trah i dzień przed terminem tuliłam malutką wczoraj skończyła 6 tygodni i nie wiem nawet kiedy to zleciało Aż mi tęskno za tym słodkimi ciężarem w postaci brzuszka tęskno mi Aż za nim🥲
 
Dziewczyny wiem pewnie nie jednej z was już dłuży się niemiłosiernie jak by czas stanął w miejscu i życie od wizyty do wizyty ...oj pamiętam co przeżywałam te 2 miesiące temu myślałam że ta ciąża się nie skończy 😉
Aż pah trah i dzień przed terminem tuliłam malutką wczoraj skończyła 6 tygodni i nie wiem nawet kiedy to zleciało Aż mi tęskno za tym słodkimi ciężarem w postaci brzuszka tęskno mi Aż za nim
Czytałam kiedyś taką anegdotkę
Ciąża trwa 9 miesiecy a moja trwała 8,5 miesiąca i 151900 dni😆
 
Kciuki, żeby szybko poszło - najlepiej żebyś jutro już miała Maluszka w ramionach! A który masz tydzien już? Ja już się rozpakowałam przez SN, jeszcze jesteśmy w szpitalu
O cudownie! Gratulacje ❤️
Jutro prawdopodobnie aby jakieś przygotowania do porodu będę mieć, bo ginekolog powiedział ze mam przyjechać na 9 we wtorek, a w środę będziemy rodzic 🤷‍♀️ jutro będzie 38+6
 
reklama
O cudownie! Gratulacje ❤️
Jutro prawdopodobnie aby jakieś przygotowania do porodu będę mieć, bo ginekolog powiedział ze mam przyjechać na 9 we wtorek, a w środę będziemy rodzic 🤷‍♀️ jutro będzie 38+6
Moze samo się zacznie z wrażenia ;) Ja urodzilam jakoś w 38+4 i pojechałam na IP bardziej sprawdzić czy wody się nie sącza niz do porodu.
 
Do góry