reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2022

Myślę, że życie nas zweryfikuje 🙈 co do biustonosza to powiem szczerze, że go jeszcze nie kupiłam, a powiedzcie mi na jakie pampersy stawiacie?
Ciągle dostajemy pampersy w prezencie wiec mam rozne. I zwykle pampers i dady dwa rodzaje. Zobaczymy co będzie dzieciom odpowiadać.
A biustonosz kupiłam z Lidla przez neta.
 
reklama
Ja mam staniki Alles

A pieluchy kupiłam jedna paczkę tych droższych białych Dada i z Rossmana mam paczkę Pampers premium za 1 gr. Mam też kilka próbek złotych Dada. Więcej na razie nie kupuje
 
Ja biustonosze będę kupować z Triumpfa, na kilka dni przed przyjęciem do szpitala. U mnie rozmiar będzie duży 🙈przy poprzednich ciążach bardzo mi się sprawdziły, a chodziłam w nich 24h. Z pieluch mam Pampers 0 i 1 . Narazie wiecej nie kupuje, w rossmanie są dostępne, więc mąż dowiezie te, które będą dobre.
 
Ja biustonosze będę kupować z Triumpfa, na kilka dni przed przyjęciem do szpitala. U mnie rozmiar będzie duży 🙈przy poprzednich ciążach bardzo mi się sprawdziły, a chodziłam w nich 24h. Z pieluch mam Pampers 0 i 1 . Narazie wiecej nie kupuje, w rossmanie są dostępne, więc mąż dowiezie te, które będą dobre.
O też kiedyś miałam Triumph miękki ale miski trochę za małe na początek dla mnie. A Ty jakiś usztywniany kupujesz Triumpha?
 
Muszę w takim razie zamówić, tez miękki, w ogóle nie lubię usztywnianych biustonoszy. Nie chciałam kupować wielkiej paki tych premium care, a nigdzie małej paczki znaleźć nie mogę, wiec póki co białe dady i kilka sztuk złotych, dobrze, ze w razie czego rossman blisko 😁
 
Muszę w takim razie zamówić, tez miękki, w ogóle nie lubię usztywnianych biustonoszy. Nie chciałam kupować wielkiej paki tych premium care, a nigdzie małej paczki znaleźć nie mogę, wiec póki co białe dady i kilka sztuk złotych, dobrze, ze w razie czego rossman blisko 😁
A nie masz klubu Rossmann i programu Rossne że statusem oczekiwania na dziecko?
 
Ciągle dostajemy pampersy w prezencie wiec mam rozne. I zwykle pampers i dady dwa rodzaje. Zobaczymy co będzie dzieciom odpowiadać.
A biustonosz kupiłam z Lidla przez neta.
Polecam biustonosze z rossmana
Mam z lidla takie zwykłe i takie bardziej eleganckie
I te z canapol
I po miesiacu używania uważam że te z rosmana najlepsze naj bardziej wygodne i delikatne dla skóry podsyłam zdjęcie
Sierpniowa mama
 

Załączniki

  • Screenshot_20220908-001216_Rossmann.jpg
    Screenshot_20220908-001216_Rossmann.jpg
    143,9 KB · Wyświetleń: 56
Ciągle dostajemy pampersy w prezencie wiec mam rozne. I zwykle pampers i dady dwa rodzaje. Zobaczymy co będzie dzieciom odpowiadać.
A biustonosz kupiłam z Lidla przez neta.
A co do pampersów też miała różne 😊
A że mała drobniutka bo miała 2790g wagi urodzeniowej to nawet w szpitalu ze wzgledu na kikuta dawali nam happy zerówki później w domu tez dokupiliśmy pampersa zerówki na początek ale po 2 siusiach przeciekają tak jak i 1 zwykłe i premium naj lepsze to huggis 1 dostepne w carfurze okazały się raz że drobniutkie to i mają kieszonkę na rzadką kupkę na 2 miejscu biedronki dada premium i rosmana naj zwyklejsze lidla są duże nawet teraz są na nią duże chodź ma miesiąc i waży teraz prawie 4kg to tak jak happy dopiero teraz są na na nią dobre chodz nie przeciekają i są delikatne dla skóry dała bym im 3 miejsce😊
 
reklama
Męża wczoraj złapał niesamowity skurcz uda, nie dał rady się ruszyć, jak już mu przeszło to mówi do mnie, Jezu chyba wiem co Cię czeka jak będziesz rodzić, ale Ci współczuje, to na pewno był taki sam ból 🙈
Urodziłam 4 dzici sn w różnych latach
Pierwsze 17,5 roku temu naj młodsze miesiąc temu i nie wiem jak to działa pamiętam że boli momentami tak że oddechu nie można złapać ale skurcze parte jak dla mnie tylko picia piecze prawie pali ale nie boli 😊
Ale ja to szybkie porody ok 3-5h skurczy Góra 10 min partych i koniec🙈😆
 
Do góry