reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ja to koncentrację mam na poziomie zerowym a pracować trzeba. Zamiast numerów NIP wysyłam PESEL itp. coś wydrukuję - zgubię, zapomnę co robiłam. Czuję że dla firmy lepiej byłoby gdybym poszła na zwolnienie;-)
Jezu to samo …. Wszystko się pierdzieli, a w biurze rachunkowym nie ma żartów 😅 ostatnio tez wszystkie zmiany są tak stresujące … w pracy atmosfera jest tak nerwowa ..
 
U mnie wczoraj z OM było 5+6 ale nie było widać zarodka :( stresuje mnie to
Spokojnie Kochana jest na to jeszcze czas 😊
Dziewczyny serduszko a zarodek to to samo?
Nie, najpierw jest zarodek, a serduszko kształtuje się później 😉
Mam do Was pytanie dot. wyboru lekarza prowadzącego bo chcę chodzić na NFZ, żeby zlecała mi lekarka badania darmowe i do 2 prywatnie z lepszym sprzętem i specjalizującego się w cieżkich przypadkach itd, czy musze wybrać któregoś jako głownego? Jak to jest? :)
Ja w pierwszej ciąży chodziłam do głównego na NFZ i wszystkie badania tam mi wpisywano, jak trafiłam do szpitala to tego lekarza podałam jako prowadzącego, a ten prywatnie tylko od czasu do czasu robił mi USG i w karcie ciąży nic nie wpisywał, badania dawał do ręki, wszystko miałam w jednej teczce i nikt nie pytał który jest prowadzącym, więc raczej nie trzeba wybierać 😉
 
reklama
Do góry