reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja jutro mam wizytę i oczywiście już panika. Wszystkie piszecie o objawach i mdlosciach a ja od wczoraj okaz zdrowia. Zero objawów, jak się starałam a nie byłam w ciąży to miałam wszystkie objawy jednego dnia 😂
To ciesz się ogromnie, bo ja od kilku dni mam mdłości coraz gorsze przez cały dzień i już mam dosyć 🤣🤣🤣
 
reklama
Jakiego lekarza polecasz z Bydgoszczy?
Dziewczyny jesteście z Bydgoszczy? Fajnie, bo ja też 😉 narazie chodzę do lekarza z PZU Zdrowie ale się zastanawiam czy też nie przejść się do jakiegoś na NFZ. Jak jest więcej niż jedne ginekolog to oni nie wchodzą sobie w kompetencje?

Ja dzisiaj się zaziewałam a mam bardzo ekscytująca prace biurowa więc stoczyłam walkę sama ze sobą. Poziom mojej koncentracji jest ujemny. Nie potrafię na niczym się skupić. Popołudniu poszłam spać. Sama nie wiem czy to objaw, czy pogoda 🤷‍♀️
 
Dziewczyny jesteście z Bydgoszczy? Fajnie, bo ja też 😉 narazie chodzę do lekarza z PZU Zdrowie ale się zastanawiam czy też nie przejść się do jakiegoś na NFZ. Jak jest więcej niż jedne ginekolog to oni nie wchodzą sobie w kompetencje?

Ja dzisiaj się zaziewałam a mam bardzo ekscytująca prace biurowa więc stoczyłam walkę sama ze sobą. Poziom mojej koncentracji jest ujemny. Nie potrafię na niczym się skupić. Popołudniu poszłam spać. Sama nie wiem czy to objaw, czy pogoda 🤷‍♀️
Do dziewczyn z Bydgoszczy. Czy znacie jakiegoś dobrego lekarza z luxmedu w Bydgoszczy lub polecacie jakaś położna?

Do wszystkich dziewczyn, które owulację miały blisko 15.01, jakie mieliście beta ile dni po owulacji?
 
reklama
Do dziewczyn z Bydgoszczy. Czy znacie jakiegoś dobrego lekarza z luxmedu w Bydgoszczy lub polecacie jakaś położna?

Do wszystkich dziewczyn, które owulację miały blisko 15.01, jakie mieliście beta ile dni po owulacji?
Polecam dr Rybkę:) koleżanki są zadowolone, ja w sumie też (chociaż nie dużo mogę powiedzieć bo rodzice we wrześniu 2022);)
 
Do góry