reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja będę pierwszy raz robić ale widziałam w przepisach ze to w całości na środek pizzy się kładzie i podpieka po prostu :)
Jutro będę robić to dam znać czy wyszło 😋
@04ma A jak uzywasz burraty na pizzę? Ja nie mam dużego doświadczenia z tym serem, ale jak niedawno kupiłam, to był bardzo lejacy w środku.
 
reklama
Ja tak od D-upy strony 😄 dzisiaj wyszliśmy na miasto (święto!) i kiedy siadałem na ławkę to usiadlam ba ławkę tak twardo i gwałtownie. Po prostu klapnęłam na tyłek i Mąż to od razu panika ze coś mi sie stanie… kazał mi sie dowiedzieć czy takie gwałtowne siadanie na twarda ławkę może coś złego spowodować 🫣
 
Ja będę pierwszy raz robić ale widziałam w przepisach ze to w całości na środek pizzy się kładzie i podpieka po prostu :)
Jutro będę robić to dam znać czy wyszło 😋
Nie podpiekaj tej burraty, kładzie się ją surową na pizzę tak jak rulolę. Cały smak w tym, że ta śmietanka z środka surowa rozleje się po pizzy. Jak tylko wlozysz ja do ciepłego to się zsiądzie i po burracie. A w ogóle to najlepsza jest burrata z pomidorkiem, bazylią, oliwą z oliwek i do tego grzaneczka ala bruschietta. Mmmmm
 
Dziewczyny ktore juz mialy polowkowe, oswieccie mnie prosze. To usg jest wykonywane przez brzuch? Gdzies przeczytalam, ze podobno robi sie je tez dopochwowo jednak na wiekszosci stron pisza, ze jest przez brzuch. Jak to u Was wygladalo?
Bo nie wiem w co sie tam ubrac, nie lubie latac z golym tylkiem w razie czego😂
 
Dziewczyny ktore juz mialy polowkowe, oswieccie mnie prosze. To usg jest wykonywane przez brzuch? Gdzies przeczytalam, ze podobno robi sie je tez dopochwowo jednak na wiekszosci stron pisza, ze jest przez brzuch. Jak to u Was wygladalo?
Bo nie wiem w co sie tam ubrac, nie lubie latac z golym tylkiem w razie czego😂
U mnie było i tak i tak. Najpierw przez pochwe żeby sprawdzić i zmierzyć szyjkę i od razu kilka tam pomiarów dzidzi tez sprawdziła, a potem już przez brzuch. W poprzedniej ciąży tez tak mialam ale u tej samej lekarki, nie wiem czy wszyscy tak robią. I w tym gabinecie są jednorazowe spódniczki uważam że super sprawa, jakoś tak lepiej się czuje jak taka goła nie latam😉
 
reklama
U mnie było i tak i tak. Najpierw przez pochwe żeby sprawdzić i zmierzyć szyjkę i od razu kilka tam pomiarów dzidzi tez sprawdziła, a potem już przez brzuch. W poprzedniej ciąży tez tak mialam ale u tej samej lekarki, nie wiem czy wszyscy tak robią. I w tym gabinecie są jednorazowe spódniczki uważam że super sprawa, jakoś tak lepiej się czuje jak taka goła nie latam😉
U mojej Pani doktor prowadzacej tez sa jednorazowe spodniczki ale polowkowe robie w innym miejscu wiec wole byc przygotowana na to, ze ich nie ma😅
 
Do góry