reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
To dziewczyny trzymam kciuki za te które połówkowe mają przed sobą :) Na pewno będzie wszystko super :) U mnie nocka całkiem ok, nawet łazienki nie zaliczyłam. Tylko przekręcanie z boku na bok. Dzisiaj coś mało aktywna jest, nie czuje za bardzo ruchów.
 
Ja śpię jak dzidziuś, tyle że ciągle na lewym boku dzięki poduszce i noga mi drętwieje... No istrasznie chrapie podobno i zdarza się, że mąż mnie budzi żeby przestała 🤣
 
Hej, ja dzisiaj jakiś spadek sił :( jestem mega zmeczona, niedobrze mi i ogolnie kiepsko się czuje :( w nocy co chwila się przewracam i mam wrażenie ze z tygodnia na tydzien bardziej niewygodnie 😂😂
Powiedzcie mi, czy wiecie czy możemy bezpiecznie jeść burrate (ta ktora dostalam jest z mleka pasteryzowanego) tylko przeczytalam gdzieś ze ma dużo witaminy A i retinolu, ale nie mogę tego nigdzie potwierdzić. A chodzi za mną domowa pizza 😂
 
Hej, my swoje połówkowe mieliśmy wczoraj. Dużo stresu, ale na szczęście Mały był grzeczny, ułożył się tak że lekarz mógł przeprowadzic badanie bez większych problemów. Wszystkie parametry wyszły ok. Trzymam kciuki za wasze maleństwa ❤️
 
Hej, ja dzisiaj jakiś spadek sił :( jestem mega zmeczona, niedobrze mi i ogolnie kiepsko się czuje :( w nocy co chwila się przewracam i mam wrażenie ze z tygodnia na tydzien bardziej niewygodnie 😂😂
Powiedzcie mi, czy wiecie czy możemy bezpiecznie jeść burrate (ta ktora dostalam jest z mleka pasteryzowanego) tylko przeczytalam gdzieś ze ma dużo witaminy A i retinolu, ale nie mogę tego nigdzie potwierdzić. A chodzi za mną domowa pizza 😂
witamina A jest potrzebna w ciąży. To chodzi o to, żeby nie brać suplementów/leków, które w jednej kapsułce mają tysiące razy więcej retinolu niż buratta ;)
 
@04ma A jak uzywasz burraty na pizzę? Ja nie mam dużego doświadczenia z tym serem, ale jak niedawno kupiłam, to był bardzo lejacy w środku.
 
reklama
Ja mam 20.06 takze lacze sie w bolu, juz bym chciala miec to za soba
czyli ja zamykam stawkę 23 czerwca 🙈🙈🙈🙈
tak 🙂 a na kiedy dokładnie masz termin? u nas 28.10

Ja 27pazdziernik z terminu om a 23 z prenatalnych 🙈🙈 ale babeczka mówiła ze to największe znaczenie ma przy tych pierwszych badaniach prenatalnych tutaj już tydzień nie robi różnicy 🙈
 
Do góry