reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

No to u mnie z KP w ogóle była jazda.
Pomimo cesarki miałam małego przy sobie non stop- tyle co go zabrali na ważenie i przetarcie. Także laktację rozkręcałam w 5 dni tak, ze zostawiłam dla banku w szpitalu prawie pół litra mleka przed wypisem do domu.
Mały całkiem nie chciał smoczka ani butelki i tak do 3 roku życia 🙀 ale 28.12.2021 mój mąż już załamał ręce na to ( chciał córkę robić a laktacja skutecznie blokowała moje zapłodnienie 😂😂😂😂) i tak oto tegoż dnia odstawiłam cycoholika- troszkę octu na sutek aby mu nie pachniał.
Powiedziałam ze cycy jest chore bo już za długo było używane i już musimy skończyć z cycy.
Pogłasial cycy, pocałował, powiedział „bye bye” i po krzyku 😂
I tak oto okres dostałam 14.01 po tym wszystkim, a już drugiego okresu po odstawieniu KP nie dostałam 😂
Mąż w raju a ja dalej nie dowierzam ze tak szybko załapało 😂😂😂😂
 
reklama
Powiem wam dziewczyny że ja też nie moge narzekać na nieprzespane noce z córką, pierwszą całą noc przespała jak miała 4 miesiące (owszem karmiona mm od początku) , do dziś pamiętam w jakiej panice wstaliśmy o 5 po jej pierwszej przespanej nocy...
 
W temacie przespanych nocek się nie wypowiem 😂
Moje dziecko nie daje się wciąż wykurzyć do swojego łóżeczka wiec dalej budzę się w środku nocy z dwiema syrkami na twarzy 😂 plus mały się dużo kręci w nocy i 2-3 razy popłakuje ale zaraz zasypia znowu.
 
ja się zbieram zbieram i ciągle to odwlekam, bo boję tego że będzie mi w kółko wył... Chociaż w dzień to zazwyczaj tylko do drzemki.. Ale jednak.. Czekam na jakiś lepszy moment, ale nie nadchodzi 😅
Ja miałam tak samo, ale szczerze mówiąc gdyby nie plany o ciąży to pewnie karmiła bym jeszcze z pół roku, to jednak taka bliskość, której już nic nie zastąpi. Teraz mam uczucie wkroczenia na inny poziom macierzyństwa, trochę szkoda, ale z drugiej strony to już duże dziecko i cieszę się na następne maleństwo i kolejną przygodę z kp 😉
Myślę, że najtrudniej jest zaczac odstawianie mamie, takie małe dziecko szybko się przyzwyczaja 😉
 
Teraz już są po remoncie.
Ja mam wyjazd na autostradę 3 km od domu więc ino mig i jestem w Łodzi, mam tam super dojazd.
A z jakiej części łódzkiego jesteś?
Ja jestem z samych krańców:D przy granicy ze świętokrzyskim. Może kojarzycie ceramikę Paradyż:D to moje rejony.
Po remoncie są ale opinie są tragiczne, dlatego nie wiem czy na waszym miejscu brałabym pod uwagę ICZMP.
Mówią że tam dużo ludzi i tasmowka.
W temacie przespanych nocek się nie wypowiem 😂
Moje dziecko nie daje się wciąż wykurzyć do swojego łóżeczka wiec dalej budzę się w środku nocy z dwiema syrkami na twarzy 😂 plus mały się dużo kręci w nocy i 2-3 razy popłakuje ale zaraz zasypia znowu.
Mój 3 latek nadal do nas przychodzi. Na początku się cieszyłam i tuliłam ale teraz już jest kawał chłopa i się rozpycha :D
 
Ja jestem z samych krańców:D przy granicy ze świętokrzyskim. Może kojarzycie ceramikę Paradyż:D to moje rejony.

Mówią że tam dużo ludzi i tasmowka.

Mój 3 latek nadal do nas przychodzi. Na początku się cieszyłam i tuliłam ale teraz już jest kawał chłopa i się rozpycha :D
ta, moje kolezanka sobie chwali bo ona urodzila 4 lata temu tyle ze teraz sie wydało dlaczego. Lekarz ma stosunki z nia takie po znajomosci, ona go opłaca mimo ze prowadzi ja na nfz. A on bedzie z nią podczas porodu i on sam jej wybierze najlepsza polozna wiec jak ja to uslyszalam to odrazu odrzuciłam iczmp. Biorę pod uwagę salve lub medeor A także rydygiera.
 
Witam na dziś
Ale stron przybyło, nie doczytam tylko tak pobieżnie.Widac że emocje testów i bety za większością bo się tu wątek mamuśkowy robi.
Ja dziś wstałam o 8,ale potem jeszcze do 10 oko spadło. 1 pączek za mną.
Większość myśli jednak biegnie w stronę Ukrainy niż Tłustego Czwartku.
Mdłości nadal obecne blee...
 
Witam na dziś
Ale stron przybyło, nie doczytam tylko tak pobieżnie.Widac że emocje testów i bety za większością bo się tu wątek mamuśkowy robi.
Ja dziś wstałam o 8,ale potem jeszcze do 10 oko spadło. 1 pączek za mną.
Większość myśli jednak biegnie w stronę Ukrainy niż Tłustego Czwartku.
Mdłości nadal obecne blee...
ja się staram nie myśleć za dużo, pomoc nie dam rady, a stresując się jeszcze dodatkowo tym co się tam dzieje tylko zaszkodzę kropkowi.
Wiec poki mogę to staram się trzymać ta wojnę Rusko-Ukraińska z daleka od mojej świadomości….

Paczka nie zjadłam.
Nawet nie mam żadnych w domu🤓
Udało mi się zjeść płatki miodowe na mleko.
I pije gorzka herbatę.
I zastanawiam się jak ja wytrzymam 30 min jazdy autem do szpitala na usg skoro teraz moje mdłości się aktywują od zbyt gwałtownego poruszenia głowa 🙀🙀🙀🙀

Mam nadzieje ze jutrzejsze usg trochę mnie uspokoi ❤️

A tymczasem zastanawiam się czym nakarmię dzieciaki dzisiaj co by nie beltac do muszli przy każdym wdechu 😬
 
ta, moje kolezanka sobie chwali bo ona urodzila 4 lata temu tyle ze teraz sie wydało dlaczego. Lekarz ma stosunki z nia takie po znajomosci, ona go opłaca mimo ze prowadzi ja na nfz. A on bedzie z nią podczas porodu i on sam jej wybierze najlepsza polozna wiec jak ja to uslyszalam to odrazu odrzuciłam iczmp. Biorę pod uwagę salve lub medeor A także rydygiera.
Moja siostra rodziła w salve. Miała cesarke w ekspresowym tempie robiona bo ktg wyszło źle. Chodziła tam cała ciążę do ginekolog.
A do medeora, jak coś, będziesz chodzić do ginka czy tylko się zgłosisz że chcesz rodzic? Bo słyszałam dobre opinie.
 
reklama
Udało się mi naleśniki zrobić, sukces
Zbieram siły na jakieś porządki w pokoju ...zbieram i zebrać nie mogę ;)
 
Do góry