reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dzieciaki już się slinią 😀
 

Załączniki

  • IMG_3667.jpg
    IMG_3667.jpg
    140,4 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Ta pogoda jest cudowna zrobiliśmy z synkiem 3 km, mało ale póki co po plamieniach odpuszczam, jak będzie ok to w drugim trymestrze wznawiam 10km codziennie z wózkiem, teraz aż by się chciało okna umyć, wysprzątać w ogródku. Uwielbiam takie ciepełko 🥰
 
Ta pogoda jest cudowna zrobiliśmy z synkiem 3 km, mało ale póki co po plamieniach odpuszczam, jak będzie ok to w drugim trymestrze wznawiam 10km codziennie z wózkiem, teraz aż by się chciało okna umyć, wysprzątać w ogródku. Uwielbiam takie ciepełko 🥰
ja zaszalalam i umylam podłogę 😀😅😅😅
I już mnie znowu podbrzusze kłuje i mam wrażenie dyskomfortu.
Byle do jutra, byle do usg…. 🤯🤯🤯🤯
 
Brawo,bardzo się cieszę..... Teraz niech każdy sobie na swój sposób zje. U nas królują serki np Danio czy dżem, co kto tam chce. A i obiadowo może być, na szczęście moi mało mięsni wiec ok
u mnie najmniejszy lubi puste, i tak ciasto robię lekko na słodko ;)
Starszak z nutella głównie, a ja grzecznie z dżemem z czerwonej porzeczki 😃 zjadłam jednego i brzuch pełen 🧐🤯
Chyba jutro nie doczekamy na Twoje wieści

Ja sama się doczekać nie mogę. Byle by było zdrowe i rosło tam gdzie trzeba …….
 
Zazdroszczę 🥰 też mi się marzy podglądnąć dzidziusia ale muszę czekać jeszcze dwa tygodnie 😳
ja mam nadzieje ze nie wystrzeliłam za szybko z tym usg 😓 bo jak zobaczę pusty pęcherzyk albo zarodek bez czynności serca to jakoś chyba wciąż i nadal będzie mi daleko do spokoju 🤯

No ale powinno być wtedy 6+0 lub 6+2 to już musza coś zobaczyć ….
 
ja mam nadzieje ze nie wystrzeliłam za szybko z tym usg 😓 bo jak zobaczę pusty pęcherzyk albo zarodek bez czynności serca to jakoś chyba wciąż i nadal będzie mi daleko do spokoju 🤯

No ale powinno być wtedy 6+0 lub 6+2 to już musza coś zobaczyć ….
A którym tygodniu przewaznie widać zarodek w pęcherzyku??
 
reklama
Do góry