reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ale sushi można w ciąży, tylko nie z surowa ryba. Co do kawy i herbaty, to ja kawę pije codziennie rano, ale rozpuszczalna, czasem druga gdzieś po południu, albo inkę, a herbatę też dość często 😉
 
reklama
W poprzedniej ciąży mnie odrzuciło od zwykłej rozpuszczalnej, mąż kupił mi ekspres ale długo się nim nie nacieszylam przez nadciśnienie, po ciąży wróciłam do kawy, a wczoraj czytam o nowych badaniach i już sama nie wiem 🤷🏻‍♀️
 
Przy biochemiczne szybko dostałaś miesiączki?? Pamiętasz w którym dniu cyklu?
Biochemiczna miałam na początku grudnia, dostałam miesiączkę 2dni później, wiec dwa dni cykl się przesunął, potem kolejna miesiączka normalnie, ale po tym incydencie byłam u lekarza i obliczyliśmy, ze ja muszę mieć owulacje dużo wcześniej, bo już 11-13 dc przy cyklach 28 dni. Teraz 20dc mierzylam pierwszy raz bhcg, bo już czułam, ze coś się dzieje i miałam 15 jednostek.
 
Ja z pierwszym synem jak byłam w ciąży to byłam na weselu i tak mi się chcialo tatara,no nie mogłam się powstrzymać, że zjadłam i to ogromna ilość, a potem przeżywałam do wizyty i do badań czy nie zaraziłam się toxoplazmoza, o zgrozo... 🥴🥴 Głupota nie boli, a potem się martwisz... Ehh całe szczęście wszystko było ok 😉
 
Ja z pierwszym synem jak byłam w ciąży to byłam na weselu i tak mi się chcialo tatara,no nie mogłam się powstrzymać, że zjadłam i to ogromna ilość, a potem przeżywałam do wizyty i do badań czy nie zaraziłam się toxoplazmoza, o zgrozo... 🥴🥴 Głupota nie boli, a potem się martwisz... Ehh całe szczęście wszystko było ok 😉
Noo ja też naprawdę uwielbiam 🥰🥰😍😍
 
Z imionami też miałam mętlik :) włączyłam wielką księgę imion, czytałam na głos te, co mnie ciekawią i zapisywaliśmy wszystkie, które są fajne, potem już z listy spisanych imion eliminowaliśmy kolejne i mamy swoje typy, ale zakładamy, ze może nam się jeszcze zmienić ;)
 
Z imionami też miałam mętlik :) włączyłam wielką księgę imion, czytałam na głos te, co mnie ciekawią i zapisywaliśmy wszystkie, które są fajne, potem już z listy spisanych imion eliminowaliśmy kolejne i mamy swoje typy, ale zakładamy, ze może nam się jeszcze zmienić ;)
Ja imion dla chłopca nigdy nie miałam a mam 3 synków 😅 za to dla dziewczynki jak najbardziej mam ;)
 
Tak, pije 2-3 kawy z ekspresu, takie niezbyt mocne z mlekiem roślinnym. Uwielbiam kawę o poranku :) czytałam, ze to jest jak najbardziej w normie, tylko trzeba pamiętać, ze herbata wtedy już to tak jakby kolejna porcja, wiec ja wieczorem pije już miętę.
Tez czytałam że spokojnie można pic 2 kawki słabe w ciągu dnia, że gorsza jest zielona herbata i najlepiej jej unikać.
 
Z imionami też miałam mętlik :) włączyłam wielką księgę imion, czytałam na głos te, co mnie ciekawią i zapisywaliśmy wszystkie, które są fajne, potem już z listy spisanych imion eliminowaliśmy kolejne i mamy swoje typy, ale zakładamy, ze może nam się jeszcze zmienić ;)
Ja tez tak robiłam😜 albo czytałam na głos imię i dodawałam nazwisko czy to pasuje. 😂 dlatego dla chłopczyka mam już które pasuje, a dziewczynka myśle 😍
 
reklama
Do góry