reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny a ja mam pytanie jak dokładnie obliczyć tydzień? Bo ja zawsze okres miałam regularnie i wypadał w sobotę, a z racji że w grudniu brałam luteinę zatrzymał mi się i przesunął. Okres powinnam mieć 25.12 a miałam 29.12 a owulacje miałam 9.12 czyli dwa tygodnie od 25.12. Liczyć względem owulacji czy dnia okresu mimo że się przesunął?
Ja też mam ten sam problem bo normalnie miałam cykle 29-30 dni, a teraz wyjątkowo bardzo krótki cykl i owu 12dc. Jedna apka mi pokazuje 4+2, a druga 3+6 :/
 
reklama
To ja z kolei owulacje miałam dopiero 30dc więc już wgl nie wiem jak to liczyć. Zazwyczaj cykle 33 dniowe ale ostatnie miesiące miałam rozjechane. Ja liczę od dnia owu plus dwa tygodnie :D plus jest taki że dokładnie wiem kiedy była owulacja
 
My też już mamy wybrane imiona, córcia nawet założyła profil na Netflix 2 lata temu. Mam schowane zabawki, ciuszki, mieszkanie kupiliśmy z pokojem przeznaczonym dla maluszka. Klucze odbieramy w sierpniu. Był plan, żeby pokój pomalować na biało ale jak się wszystko ułoży to będziemy zmieniać ten plan 🤗
Dzisiaj wizyta u ginekologa. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
 
A my z imionami mamy problem i wiem, że czasu jest jeszcze dużo ale wiadomo, powoli zaczynamy o tym myśleć. O ile dla dziewczynki mamy 2-3 imiona, które nam się podobają to dla chlopca nic nam się nie podoba :/
 
Ginekolog będzie liczył tydzień ciąży względem ostatniej miesiączki oraz z pierwszego usg prenatalnego, tak u mnie było w pierwszej ciąży, pomimo iż cykle nieregularne i tak wpisałam w aplikacji pierwszy dzień ostatniej miesiączki 😉
 
A my z imionami mamy problem i wiem, że czasu jest jeszcze dużo ale wiadomo, powoli zaczynamy o tym myśleć. O ile dla dziewczynki mamy 2-3 imiona, które nam się podobają to dla chlopca nic nam się nie podoba :/
Ja mam odwrotnie . Dla chłopca mi się podoba, a dla dziewczynki nie :/
 
reklama
To ja z kolei owulacje miałam dopiero 30dc więc już wgl nie wiem jak to liczyć. Zazwyczaj cykle 33 dniowe ale ostatnie miesiące miałam rozjechane. Ja liczę od dnia owu plus dwa tygodnie :D plus jest taki że dokładnie wiem kiedy była owulacja
Mam to samo, że wiem kiedy była owulacja bo akurat byłam tego dnia u ginekologa. Też właśnie liczę od owulacji, bo jak robiłam betę to wyszedł tydzień 4 a wg okresu 3.
 
Do góry