reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ja z pierwszym synem jak byłam w ciąży to byłam na weselu i tak mi się chcialo tatara,no nie mogłam się powstrzymać, że zjadłam i to ogromna ilość, a potem przeżywałam do wizyty i do badań czy nie zaraziłam się toxoplazmoza, o zgrozo... 🥴🥴 Głupota nie boli, a potem się martwisz... Ehh całe szczęście wszystko było ok 😉
Ja mam tak teraz z szynka parmenska. Mam ciagle ochotę. 😜
 
Ja pije jedną kawę, herbatę muszę ograniczyć bo przeginam no ale przez covid miałam parcie na herbatkę z miodem i cytrynką. Co do supli do biorę wit d i pregna start bo mi jeszcze została a jak skończę to zapytam lekarza co poleca
 
Prenatal Duo do 12 TC, później przejdę na doppelherz mama premium, ma bardzo dobry skał i jest w super cenie w porównaniu do innych suplementów 🙂
nie słyszałam o tym doppelherz mama. Musze go sprawdzić :) raczej większość bierze Femibion. Ja go nie biorę, bo mam mutacje mthfr i muszę brać specjalny kwas foliowy. Taki zwykły mi się nie przyswaja
 
reklama
nie słyszałam o tym doppelherz mama. Musze go sprawdzić :) raczej większość bierze Femibion. Ja go nie biorę, bo mam mutacje mthfr i muszę brać specjalny kwas foliowy. Taki zwykły mi się nie przyswaja
Zobacz, ma super sklad, a nie jest tak popularny i za opakowanie można zapłacić już od ok 22 zł😉
 
Do góry