reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Mam to samo, że wiem kiedy była owulacja bo akurat byłam tego dnia u ginekologa. Też właśnie liczę od owulacji, bo jak robiłam betę to wyszedł tydzień 4 a wg okresu 3.
To na pewno owulacja będzie najbardziej wiarygodnym terminem i tak powinien lekarz liczyć 😉
 
reklama
Dla chłopca już mamy wybrane, dla dziewczynki wybrane mam ja :) ale z całą resztą to nie mamy nic 😂 po pierwszej wizycie to jakoś rozpisze bo jeszcze to czarna magia dla nas
 
Dziewczyny pijecie kawę i mocną herbatę w ciąży? 🙂
Herbatę pije i to raczej mocniejszą niż słabszą, na kawę ostatnio nie miałam ochoty. Właśnie zastanawiałam się nad miętą i zielona herbatą bo bardzo lubię. Muszę poczytać bo już nie pamiętam co wolno a czego nie.
Jedyne nad czym ostatnio rozmyślałam to nad sushi bo uwielbiam 😔
 
Herbatę pije i to raczej mocniejszą niż słabszą, na kawę ostatnio nie miałam ochoty. Właśnie zastanawiałam się nad miętą i zielona herbatą bo bardzo lubię. Muszę poczytać bo już nie pamiętam co wolno a czego nie.
Jedyne nad czym ostatnio rozmyślałam to nad sushi bo uwielbiam 😔
Sushi nieee :( ja uwielbiam tatar u też nie można 😪
Ja mam tyle spokoju, że kawy nie lubię, a herbatę pije :)
 
Herbatę pije i to raczej mocniejszą niż słabszą, na kawę ostatnio nie miałam ochoty. Właśnie zastanawiałam się nad miętą i zielona herbatą bo bardzo lubię. Muszę poczytać bo już nie pamiętam co wolno a czego nie.
Jedyne nad czym ostatnio rozmyślałam to nad sushi bo uwielbiam 😔
Mięta jest ok a zielona herbata też tylko np raz dziennie tak wyczytałam 😉
Ja osobiście z sushi bym się wstrzymała bo to jednak surowa ryba, ale czytałam na FB, że dziewczyny jedza 🤔
Ja dziś sobie zrobiłam leciutką latte. Pije 2 razy w tyg. Herbatę to : melisa i mięta. Zastanawiam się czy można pokrzywe ?
Mi tak ciężko się obejść bez dwóch late 🙈
Dzisiaj wylałam bo miałam mdłości poraz pierwszy, na temat pokrzywy nie mam pojęcia 🤔
 
Dziewczyny pijecie kawę i mocną herbatę w ciąży? 🙂
Tak, pije 2-3 kawy z ekspresu, takie niezbyt mocne z mlekiem roślinnym. Uwielbiam kawę o poranku :) czytałam, ze to jest jak najbardziej w normie, tylko trzeba pamiętać, ze herbata wtedy już to tak jakby kolejna porcja, wiec ja wieczorem pije już miętę.
 
Dziewczyny a ja mam pytanie jak dokładnie obliczyć tydzień? Bo ja zawsze okres miałam regularnie i wypadał w sobotę, a z racji że w grudniu brałam luteinę zatrzymał mi się i przesunął. Okres powinnam mieć 25.12 a miałam 29.12 a owulacje miałam 9.12 czyli dwa tygodnie od 25.12. Liczyć względem owulacji czy dnia okresu mimo że się przesunął?
Ja liczę od ostatniej miesiączki, mimo ze trochę mi się przesunęła, bo w 2 mies wcześniej miałam biochemiczną, wychodzi mi 8.10, a z owulacji 04.10. Wydaje mi się, ze będę mieć CC, wiec obstawiam sobie w głowie przełom wrzesień/październik :)
 
Ja liczę od ostatniej miesiączki, mimo ze trochę mi się przesunęła, bo w 2 mies wcześniej miałam biochemiczną, wychodzi mi 8.10, a z owulacji 04.10. Wydaje mi się, ze będę mieć CC, wiec obstawiam sobie w głowie przełom wrzesień/październik :)
Przy biochemiczne szybko dostałaś miesiączki?? Pamiętasz w którym dniu cyklu?
 
reklama
Do góry