reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

To jesteśmy na podobnym etapie. Ja planuje isc za ok 2 tyg. Na kiedy masz termin z om?
28 października, ja właśnie chciałam tak za półtorej, dwa tygodnie. Poprzednią ciążę straciłam, teraz chcę szybko zobaczyć czy wszystko ok, bo jakoś nie czuję się wyluzowana 😬 podziwiam dziewczyny, które idą pierwszy raz np w 8tc, ja najchętniej już bym chciała sprawdzić czy wszystko ok, jestem bardzo niecierpliwa 😬
 
reklama
wow ale cudnie!!! ❤️💕 Tak jedno po drugim! Marzenie! Gratulacje 😍
Oj tak 🤗 Dziękuje! ❤
Jestem prawie na bierząco z badaniami, porodem etc. więc może troszkę uda mi sie Was wesprzeć 🤗
Moja pierwsza ciąża była bezobjawowa. Gdyby nie rosnący brzuch to nie pamiętałabym że jestem w ciąży 😅
Druga też sie na taką zapowiada bo nie mam żadnych objawów 😊
 
Hej dziewczyny! 😊
Przyznam szczerze że podczytywałam Was troszeczkę ale nie chciałam za szybko się witać bo występowały plamienia 😒
Dziś na wizycie, wszystko w porządku więc stwierdziłam że się ujawnie 😁
To moja druga ciąża.
Mam synka, który ma 6 miesięcy 😁
Termin ustali mi lekarz na następnej wizycie jak będzie już serduszko bo z USG - karmie piersią cały czas i to nie tak prosto z terminem z OM 😁
Marzyliśmy z mężem o dzieciach rok po roku więc mam nadzieje ze w październiku to się spełni.
Proszę o dopisanie do prywatnej grupy 😁
Jak cudownie😍 gratulacje☺
 
Melduję sie kochane po 1szej wizycie.
Z wstępnych rozmów wynika ze jestem we wczesnej ciąży między 5 a 6 tygodniem. Widac malutkie jajeczko, umiejscowione na środeczku - kolejna wizyta za 2 tyg by potwierdzić rozwijający sie zarodek ❤️Zobacz załącznik 1372378
A to ta moja pesteczka 😍
Teraz tylko być dobrej myśli zeby zarodek sie pojawił za 2 tyg🙏
super pesteczka! Pojawi się, pojawi fasolka😊 ja za równo tydzień idę sprawdzić serduszko bo teoretycznie już w tym tyg powinno bić 😉
 
28 października, ja właśnie chciałam tak za półtorej, dwa tygodnie. Poprzednią ciążę straciłam, teraz chcę szybko zobaczyć czy wszystko ok, bo jakoś nie czuję się wyluzowana 😬 podziwiam dziewczyny, które idą pierwszy raz np w 8tc, ja najchętniej już bym chciała sprawdzić czy wszystko ok, jestem bardzo niecierpliwa 😬
U mnie z OM jest termin na 29.10. Tez jestem bardzo niecierpliwa. Planuję iść na usg 8.03. Ładny prezent bym miała na dzień kobiet, tak samo jak dwie kreski na teście dzień przed urodzinami 🥰 bedzie dobrze :-*
 
O to i tak bóle nóg.... Ja właśnie też ,a to nogi a to plecy i tak łazi
Odzywaj się co i jak,będzie mi raźniej
a nie ma sprawy, ja ty w sumie staram się regularnie spamować póki co, bo mi wtedy łatwiej jakoś znieść oczekiwanie na usg 😬

Ja tez na ta chwile jak taki rozjechany szczur na autostradzie- zero życia czy chęci do robienia czegokolwiek, a to plecy bolą, a to nogi, a to w podbrzuszu zakłuje i tak się jakoś toczy dzień od rana do wieczora… tez się melduj bo jak milczysz to się niepokoje.
 
reklama
super pesteczka! Pojawi się, pojawi fasolka😊 ja za równo tydzień idę sprawdzić serduszko bo teoretycznie już w tym tyg powinno bić 😉
Koniecznie daj znać jak wrócisz z wizyty ❤️ serduszko pewnie już bije jak dzwon! teraz tylko czekać!
Dziekuję 😘 staram się wierzyć ze moja pesteczka urośnie razem z zarodkiem już niedługo ❤️
 
Do góry