reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Też marznę dziewczyny. Bluza i koc to teraz podstawa, gdzie wcześniej pierwsza skręcałam kaloryfer i otwierałam okna. Do pracy chodzę w grubych swetrach 🤦‍♀️
U mnie inne objawy ustąpiły. Od czasu do czasu lekki ból w podbrzuszu i chyba bardzo niepewnie dają o sobie znać mdłości bo czasami jest mi niedobrze i ogoleni źle się czuje. Od czasu do czasu drzemałam po pracy ale z uwagi na zajęcia dodatkowe córy nie był to częsty proceder a dzisiaj padłam i spałam 2 h i wstałam gorzej się czując niż przed drzemką.
Oj jak bym chciała już iść na l4 dla tego wysypianie się… 🙏🏼😴
Tymczasem spokojnej nocy dla Was!
 
Hej dziewczyny! 😊
Przyznam szczerze że podczytywałam Was troszeczkę ale nie chciałam za szybko się witać bo występowały plamienia 😒
Dziś na wizycie, wszystko w porządku więc stwierdziłam że się ujawnie 😁
To moja druga ciąża.
Mam synka, który ma 6 miesięcy 😁
Termin ustali mi lekarz na następnej wizycie jak będzie już serduszko bo z USG - karmie piersią cały czas i to nie tak prosto z terminem z OM 😁
Marzyliśmy z mężem o dzieciach rok po roku więc mam nadzieje ze w październiku to się spełni.
Proszę o dopisanie do prywatnej grupy 😁

Ogromne gratulacje 🥰 między moimi dziewczynami jest rok i 3 m. Wychowanie dwójki, jedno przy drugim jest czymś fantastycznym. Uważam że to najlepsze co mogłam im dać... siebie 🥰
 
Pisałyście o zachciankach.... ja od piątku w górach wpierdzielam ziemniaki pod każdą postacią... placki ziemniaczane... zapiekanki... a dziś w hotelu mieliśmy kolacje regionalna i były kluchy ziemniaczane.... oszalalam na punkcie takiego jedzenia... mój Mateusz pierś grillowana na obiadek a ja obiad jak najbardziej "chłopski " placki, golonka, flaki :D a na śniadaniach zaczęłam jeść kanapki... w ogóle nie jadam pieczywa a teraz się trzęsę za tym 😅 dobrze, że jutro kończymy ferie w górach bo zaraz ciąża spożywcza będzie. 🙈 muszę się jakoś trzymać bo w sobotę mamy wesele I jestem świadkiem... już przed wyjazdem wymieniłam suknię na bardziej rozciągliwa:D
 
A ja byłam dziś bliska pierwszego odlotu w tej ciąży. Mdli mnie trochę ale myśle, ze tak nie za mocno, nie wymiotuję. czasem muszę odpocząć. Ale najgorsze jest stanie + gorąco.
Dziś byłam w biedronce, wzięłam wózek by nie dźwigać. W sklepie syn mi do niego wlazł i usną. Przy kasie była tylko jedna osoba przed wiec stanęłam bo już trochę słabo było i nie miałam sił na samoobsługowa. No ale Pani musiała odejść i pojsc pomagać w tych samoobsługowych. A ja czuję, ze zaraz dosłownie gwiazdki zobaczę. zaczelam szukac jakiegoś napoju przy kasach ale nic a mi dziecko w wózku śpi, nie mam jak się wycofać. Wiec spytałam czy w pobliżu coś jest, jakiś pan poleciał mi po wodę, pani szybko skasowała. Napiłam się tej ”wody” a się okazało ze to jakaś smakowa z aromatem truskawki i kręciek trochę przeszedł ale pierwszy raz myślałam ze nie wytrzymam i będzie paw. Coś obrzydliwego ta smakową woda, zwłaszcza ze mnie odrzuca od słodkiego.

Na zewnątrz i bez maseczki jak ręka odją
Całkowicie Cie rozumiem...maseczki i ciąża to jest cos okropnego. Pierwsza ciążę właśnie tez cały czas w maseczce miałam, obciążenie glukozą w maseczce prawie zemdlałam a co najgorsze sam porod tez w maseczce...
 
reklama
28 października, ja właśnie chciałam tak za półtorej, dwa tygodnie. Poprzednią ciążę straciłam, teraz chcę szybko zobaczyć czy wszystko ok, bo jakoś nie czuję się wyluzowana 😬 podziwiam dziewczyny, które idą pierwszy raz np w 8tc, ja najchętniej już bym chciała sprawdzić czy wszystko ok, jestem bardzo niecierpliwa 😬
Ja miałam plan żeby iść w 8+4 ale plamienia pogoniły mnoeni byłam 6+4 wg. OM, z USG wtedy wyszło 7+0.
Oj tak 🤗 Dziękuje! ❤
Jestem prawie na bierząco z badaniami, porodem etc. więc może troszkę uda mi sie Was wesprzeć 🤗
Moja pierwsza ciąża była bezobjawowa. Gdyby nie rosnący brzuch to nie pamiętałabym że jestem w ciąży 😅
Druga też sie na taką zapowiada bo nie mam żadnych objawów 😊
Ja z córką też gdybym nie brzuch to bym nie wiedziałam że jestem w ciąży 😉 co więcej mój brzusio pojawił się dopiero około 28 TC. W pracy dogryzali mi że mam chyba ciążę urojoną,ale po pewnym weekendzie wróciłam do pracy i wyglądałam jakbym połknęła arbuza 🤦
Mój budzi się na siku i potem zabiera mnie do siebie. Tylko ma łóżeczko 140 więc na materacu rozkładanym śpię do rana. Do nas się nie mieści do łóżka. Aaa i jeszcze nad ranem zrazi z łóżeczka naten materac do mnie ;)
Jak planujecie łóżeczko 140x70 co się zmienia w tapczanik to nie polecam właśnie dlatego, że ciężko mamie w nim spać... zwłaszcza jak ma 175 jak ja ;)
My od razu kupiliśmy córce duże łóżko 120x200 i to był strzał w 10! Gabrsia do tej pory usypia przy opowiadaniu bajek lub czytaniu więc i ja nieraz przysnęłam i rano zawszę jestem wyspana.
Dziewczyny czy już planujecie zmianę spodnie na wygodniejsze? Bo ja właśnie tak. W poprzednich ciążach też mnie szybko spodnie uwierały ;) teraz się przerzuciłam na leginsy ale potrzebuję luzu :D
Ja też już wskoczyłam w legginsy, mimi że waga stoisko w miejscu to dżinsy mi już nie pasują.
Czy wy też zauważyłyście że w kolejnych ciążach brzuszek pojawia się szybciej? Jak stanę przed lustrem to lekko się zaokrąglił tak minimalnej że inni niewiedza, ale ja z mężem owszem.
 
Do góry