reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Skad to znam. Ja miałam nawet napad płaczu, bo ubzdurałam sobie ze moj partner zaluje mi szynki 🤣🤣🤣 a on po prostu nie chciał abym kupila taka ilość bo stwierdził że wyrzucimy ją, a ja nie patrząc rzuciłam ta szynkę w sklepie na półke i poszlam z płaczem. Ale wtedy jeszcze nie wiedziałam o ciąży 🤣🤣🤣
Dobre dobre, ja też się wściekam o pierdoły na męża dziś np że nie miał czasu mnie przytulić 😅
 
reklama
Co za gnój 🤬 Nie nawidze z całego serca duchownych i innych takich. Dramat… Już ja bym mu powiedziała do słuchu. Dzban jeden! Ale pieniążki za chrzciny by chciał…

My teraz robimy roczek syna i chrzest .. Którego ja nie chce. No ale już dobra. Poszliśmy do proboszcza.. Problem wielki bo mamy cywilny, a nie posmarowalismy na kościelnym w kopercie.. i uwaga „ale ja Wam pomogę bo dziecku niczemu winne, ze rodzice żyją w ciężkim grzechu” No ja pitole. Myślałam, ze wezmę i normalnie rozniose tą parafialna kancelarie.
Omatko, co za ciemnogród 🤦‍♀️ współczuję rozmów z kimś kto jeszcze z nastawienia żyje w średniowieczu. Ja naprawde nie dziwie sie ze ludzie odchodzą od kościoła - oni sami sie o to proszą 🤦‍♀️ żeby takie teksty do człowieka...
 
mi się krew gotuje bardzo szybko. Nie chce mi się płakać czy coś ale nerwy mam takie ze sama siebie nie rozpoznaje 🤣
Ja jeszcze zanim zrobiłam test to wiedziałam, że jestem w ciąży, bo się wzruszałam głupotami 😅 W pierwszej ciąży (biochemiczna, kilka miesięcy temu) oglądałam serial i tam była taka scena, że staruszek hodował róże i był konkurs na najpiększniejszą różę i jak odczytywali wyniki, to ten staruszek myślał, że znów nie dostanie nagrody i zrobił taką smutną minę, że aż mi łzy poleciały 🤣 A tym razem wzruszyłam się, bo jeden z moich ulubionych zespołów dodał na YouTube teledysk w wersji HD (teledysk jest sprzed 20 lat)... Jestem zafiksowana na punkcie muzyki, ale żeby aż tak...🤣
🤣🤣
 
U mnie zaczęły się w 7 tygodniu, pierwsze kilka dni to był dramat. Nie wiedziałam co się dzieje, teraz nauczyłam się z nimi żyć :) najgorzej reaguje na zapach kawy i jak za dużo zjem
Tak tak... Mnie na kawę też ostro mdli ;)

Jutro idę na pierwszą wizytę. W 6 TC. Może mi powie, że za szybko, ale już nie mam siły więcej czekać
 
Dziewczyny a jak u Was z ciepłem? Ja aktualnie mam w domu 24st i chodzę w grubej bluzie pożarowe bo ciągle mi zimno... Mój mąż jak już słyszy "może podkrecmy ogrzewanie bo jakoś zimno" To tylko puka się w głowę... A ja na serio marzne... 🤣
ja mam takie skoki ze dramat. Raz mi zimno raz pot po dupie się leje 😬
 
Melduję sie kochane po 1szej wizycie.
Z wstępnych rozmów wynika ze jestem we wczesnej ciąży między 5 a 6 tygodniem. Widac malutkie jajeczko, umiejscowione na środeczku - kolejna wizyta za 2 tyg by potwierdzić rozwijający sie zarodek ❤️
IMG_20220222_203452.jpg

A to ta moja pesteczka 😍
Teraz tylko być dobrej myśli zeby zarodek sie pojawił za 2 tyg🙏
Ginekolog wstępnie rzucił datę 20 październik
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry