reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja korzystałam z PZU w poprzedniej ciąży,i jak dostałam skierowanie na badania od gin prywatnie to dzwoniłam ma infolinię zgłaszałam gdzie chce zrobić badania i jakie i oni tam chyba dzwonili i podawali jakiś kod.
Dobrze wiedzieć. Mam pakiet w pzu :)
Ale tam jest bieda z terminami do dobrego gina
 
reklama
Hej dziewczyny! 😊
Przyznam szczerze że podczytywałam Was troszeczkę ale nie chciałam za szybko się witać bo występowały plamienia 😒
Dziś na wizycie, wszystko w porządku więc stwierdziłam że się ujawnie 😁
To moja druga ciąża.
Mam synka, który ma 6 miesięcy 😁
Termin ustali mi lekarz na następnej wizycie jak będzie już serduszko bo z USG - karmie piersią cały czas i to nie tak prosto z terminem z OM 😁
Marzyliśmy z mężem o dzieciach rok po roku więc mam nadzieje ze w październiku to się spełni.
Proszę o dopisanie do prywatnej grupy 😁
 
Hej dziewczyny! 😊
Przyznam szczerze że podczytywałam Was troszeczkę ale nie chciałam za szybko się witać bo występowały plamienia 😒
Dziś na wizycie, wszystko w porządku więc stwierdziłam że się ujawnie 😁
To moja druga ciąża.
Mam synka, który ma 6 miesięcy 😁
Termin ustali mi lekarz na następnej wizycie jak będzie już serduszko bo z USG - karmie piersią cały czas i to nie tak prosto z terminem z OM 😁
Marzyliśmy z mężem o dzieciach rok po roku więc mam nadzieje ze w październiku to się spełni.
Proszę o dopisanie do prywatnej grupy 😁
wow ale cudnie!!! ❤️💕 Tak jedno po drugim! Marzenie! Gratulacje 😍
 
reklama
plamienia na brązowo pojawiły się około 12-13, poki co nie są silniejsze, ani nie ma żywej krwi.
Luteina przyszła wiec tez mi trochę lepiej na psychice👍
Poza tym zrobiłam kolejne testy rano- dalej pozytywne, elektroniczny dalej pokazuje 3+ tygodni wiec beta nie spada, a zatem wierze ze wszystko Ok.

Cukier niestety z rana znowu powyżej normy.

Poza tym norma - lekkie pobolewanie jak na okres, bóle nóg jakbym kilometry przebiegła i gazy 😂😂😂😂😂😂😂 ale to takie ze szkoda mi każdego kto musi ze mną być w pomieszczeniu w danym momencie 🙀😬😅😂😂😂🤣
O to i tak bóle nóg.... Ja właśnie też ,a to nogi a to plecy i tak łazi
Odzywaj się co i jak,będzie mi raźniej
 
Do góry