reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

U mnie tylko mąż wie :) jak zobaczymy serduszko to pewnie powiem swoim rodzicom, a dalszej rodzinie i męża rodzinie powiemy dopiero po pierwszym trymestrze, bo teściowa straszna papla ;)
 
reklama
u nas tylko teściowie wiedzą i moja bliska przyjaciółka 😉 niedługo powiemy moim rodzicom, a z resztą nam nie spieszno, także im dłużej nie wiedzą tym lepiej 😉

Słuchajcie mam pytanie, dostałam luteinę pod język, że zwygledu na krwiaka który jest niby stary, ale może chcieć się oczyścić zamiast wchłonąć, 2x2twbletki i po przyjęciu jej jest mi tak nie dobrze, że to po prostu jest nie do zniesienia... To normalne jest po niej?
Nie wiem, ja zawsze dopochwowo dostawałam, teraz też. Może na następnej wizycie zapytaj o dopochwową
 
No dobra, nie wiem, czy dobrze robię, ale ogarnelam sobie luteinę dopochwowe, lacznie 100 czopków, 1x dziennie wiec będzie na długo.
Jeśli ciąża zdrowa to nie zaszkodzi.
Jeśli znowu są problemy to tylko ja uratuje.
Bo tu mnie nikt pod tym katem nie zbada.
Plus będę brała aspirynę 1x75mg na wieczór.
Do tego witaminy i dodatkowy magnez.
I byle dotrwać do 12tc bez komplikacji….
Matko, jestem w szoku, że kobiety są tak zostawione same sobie. W PL nie ma co narzekać w tym temacie
 
Dziewczyny powiedziałyście juz bliskim o ciąży? Jesli tak to komu i jakie byly reakcje? 😍 Ja nikomu jeszcze nie mówiłam i chyba dopóki nie usłyszę serduszka tylko mąż bedzie wiedzial i moja bliska przyjaciółka. Rodzice i tesciowie za kilka miesięcy najwcześniej 🤔 Z jednej strony chcialabym mamie chociaż powiedzieć ale mega sie boje zapeszać 😬
Mój M jak się dowiedział, to najchętniej ogłosił by to od razu całemu światu, hehe :) Telefon się aż zagrzewał, tym bardziej, że to środek nocy był :D Ale po uporczywych przekonaniach, jak na razie wiedzą tylko rodzice i najbliższa przyjaciółka. Resztę poinformujemy jak usłyszymy serduszko, ❤️
 
Nie ma akcji serca. Znowu... Żegnam się z Wami i życzę samych sukcesów i donoszonych ciąż
Trzymaj się i powodzenia!!

No dobra, nie wiem, czy dobrze robię, ale ogarnelam sobie luteinę dopochwowe, lacznie 100 czopków, 1x dziennie wiec będzie na długo.
Jeśli ciąża zdrowa to nie zaszkodzi.
Jeśli znowu są problemy to tylko ja uratuje.
Bo tu mnie nikt pod tym katem nie zbada.
Plus będę brała aspirynę 1x75mg na wieczór.
Do tego witaminy i dodatkowy magnez.
I byle dotrwać do 12tc bez komplikacji….
hehe no to mam na stanie ten sam zestaw, ja to sobie z Polski poprzywoziłam duphaston i luteine, wolałam sie przygotować, a acard już bedziesz brać? w poprzedniej ciąży brałam od 12 tygodnia a teraz to nie wiem
 
Mój M jak się dowiedział, to najchętniej ogłosił by to od razu całemu światu, hehe :) Telefon się aż zagrzewał, tym bardziej, że to środek nocy był :D Ale po uporczywych przekonaniach, jak na razie wiedzą tylko rodzice i najbliższa przyjaciółka. Resztę poinformujemy jak usłyszymy serduszko, ❤️
Chcialabym tez mamie powiedzieć ale cos mnie trzyma. Do końca nie potrafię uwierzyć że to szczęście moze trwać dłużej 🥺 wiec tak czekam az zobacze przyrost bety, potem pierwsza wizyta u gin, bicie serduszka... I wtedy chyba poczuje więcej odwagi zeby powiedzieć mamie 🥺
 
U nas jeszcze nikt nie wie. Za tydzień w sobotę mam drugą wizytę i jak będzie ok to powiemy rodzicom i rodzeństwu.
Co do wakacji to polecam Maderę, ale tylko jeśli lubicie aktywnie spędzać czas bo plaże kiepskie i woda zimna.
W tym roku myśleliśmy o Maroko ale chyba jednak pojedziemy na jakiś weekend do Rzymu. Następne takie porządne wakacje to pewnie za parę lat jak będzie można dziecko zostawić z rodzicami.
Ja byłam na Maderze w sierpniu i było naprawdę bardzo ciepło, a drugi raz w kwietniu i pogoda już tylko do zwiedzania 🙈 ale również polecam, przepięknie tam 🥰
 
reklama
Do góry