reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Chcialabym tez mamie powiedzieć ale cos mnie trzyma. Do końca nie potrafię uwierzyć że to szczęście moze trwać dłużej 🥺 wiec tak czekam az zobacze przyrost bety, potem pierwsza wizyta u gin, bicie serduszka... I wtedy chyba poczuje więcej odwagi zeby powiedzieć mamie 🥺
Ale obawiasz się reakcji mamy na wieść o ciąży, czy nie chcesz zapeszać? Wszystko będzie dobrze, głowa do góry! :)
 
reklama
Ale obawiasz się reakcji mamy na wieść o ciąży, czy nie chcesz zapeszać? Wszystko będzie dobrze, głowa do góry! :)
Nie chce zapeszać, moja mama napewno sie ucieszy bo od lat mowi mi o pierwszym wnuku na którego czeka 😊 to moja pierwsza ciąża i wiedze mam znikomą. Martwi mnie np to, ze dzis zaczęłam 5+0 a mam bete jedynie 855. Moja znajoma, będąc w 5tym tyg miala juz 3 tys a i tak okazalo sie u nien puste jajeczko. Wiele z Was mialo na etapie 5+0 w tysiącach 🥺 W sobote ide na bete sprawdzić przyrost ale jakos smuci mnie niski wynik.
 
Nie smutaj się na zapas. Jeszcze wszystko się może zmienić. Każda ciaża jest inna i każda z nas przechodzi ją bardzo indywidualnie. Nie sugerujmy się wynikami badź objawami innej mamusi, bo tylko doszukujemy się nieprawidlowości w swoim organizmie.
 
Nie chce zapeszać, moja mama napewno sie ucieszy bo od lat mowi mi o pierwszym wnuku na którego czeka 😊 to moja pierwsza ciąża i wiedze mam znikomą. Martwi mnie np to, ze dzis zaczęłam 5+0 a mam bete jedynie 855. Moja znajoma, będąc w 5tym tyg miala juz 3 tys a i tak okazalo sie u nien puste jajeczko. Wiele z Was mialo na etapie 5+0 w tysiącach 🥺 W sobote ide na bete sprawdzić przyrost ale jakos smuci mnie niski wynik.
Dzisiejsze 855 da Ci prawdopodobnie koło 2tys w sobotę :)
 
Dzisiejsze 855 da Ci prawdopodobnie koło 2tys w sobotę :)
Dziękuję. Niby w normie bo od 5-6 tyg jest przegroda 850-20800 ale najbliższa z opcji. Mąż mówi ze przecież robilam bete z rana jak ledwo mi sie skończył 4+6 a zaczął 5+0 i ze jest okej.. Chciałabym bardzo abyście mieli racje 🥺 w sobote bede sprawdzać ❤️ powinnam tez zbadac sobie progesteron w sobote?
 
Nie smutaj się na zapas. Jeszcze wszystko się może zmienić. Każda ciaża jest inna i każda z nas przechodzi ją bardzo indywidualnie. Nie sugerujmy się wynikami badź objawami innej mamusi, bo tylko doszukujemy się nieprawidlowości w swoim organizmie.
Dziękuję ❤️ postaram się spokojnie poczekać do soboty 🤞oby wzrost byl ladny
 
Ja w zeszłym roku też zahaczyłam o Chorwacje(mój 2 gi raz już tam) -półwysep Peljesac 🥰 bo bylismy na 2 tyg tripie po Europie i nie tylko bo dojechalismy az do Macedonii i w tym roku tez planujemy ale autem po Włoszech pojeździć :D
Mega! Super ! A jak na tym Półwyspie?? My byliśmy drugi raz razem a ja jeszcze z 20 lat temu byłam z rodzicami tam, zawsze jeździliśmy w okolice Makarskiej, Baski vody i Breli :) do Włoch jak patrzyliśmy na mapie jakieś czas temu to uznaliśmy ze mogłoby być ciężko bo jednak my z końca Polski, sami damy rade ale z synusiem mogłoby być ciężko ehhe
 
Witajcie dziewczyny
Może mnie pocieszycie bo 3 dzień jest załamana...kontrolna wizyta u ginekologa a tu wiadomość, że ciąża ...szok...pęcherzyk otoczony krwiakiem...kontrola za 2 tyg milion myśli dobrze czy źle...W tym roku 37 lat dwie dziewczynki 8 i 4 lata...niby super zawsze chciałam. 3 dzieci ..ale ten wiek....późno od razu mi się załączyły same pesymistyczne scenariusze ....spać nie mogę w nocy od tych myśli
 
My mamy zaplanowaną Chorwację właśnie autem ale nie mam aktualnego szczepienia więc nie wiem jak przejadę przez granice :)
Przyjedziesz bez żadnego problemu:) my robiliśmy testy a nikt ich nie sprawdzał, nikt nie wiedział że przekroczyliśmy Granice w żadnym kraju, w Chorwacji tylko wzięli dowody spojrzeli i z kim nie rozmawialiśmy było tak samo ze można by bylo w ogóle tych testów nie robić. Wiadomo że jak będzie trzeba znow zrobimy przed wyjazdem ale nikt tego nie sprawdzą, więc jak się nie szczepiliscie to samochodem najbezpieczniej bo na lotnisku to jednak problemu robią dla niezaszczepionych :)
 
reklama
U nas jeszcze nikt nie wie. Za tydzień w sobotę mam drugą wizytę i jak będzie ok to powiemy rodzicom i rodzeństwu.
Co do wakacji to polecam Maderę, ale tylko jeśli lubicie aktywnie spędzać czas bo plaże kiepskie i woda zimna.
W tym roku myśleliśmy o Maroko ale chyba jednak pojedziemy na jakiś weekend do Rzymu. Następne takie porządne wakacje to pewnie za parę lat jak będzie można dziecko zostawić z rodzicami.
Ciekawe czy Ci się nie odmieni, bo może będziesz chciała zabierać dziecko ze sobą:) my to z mężem wszędzie z synem hehe jak gdzieś jechać to wiadomo że zawsze stawiamy się we trójkę, ale ja uwielbiam pokazywać mu świat, widzieć jak się cieszy, w Chorwacji jak byliśmy to był przeszczesliwy, nie mówił wtedy jeszcze dobrze a teraz ponad pół roku po opowiada co robił, że chce tam pojechać jeszcze raz, to jest piękne, zobaczysz:)
 
Do góry