reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ale napisalyscie dzisiaj stron! 😱
Na Pomorzu tez jest ładnie, dopiero weszliśmy do domu z synkiem 😍

Ja wieczorem marze o owsiance której na codzień nienawidzę ale jak przychodzi ranek to i tak jem jajka w rożnej postaci.

Dziewczyny jak to jest z łososiem wędzonym na gorąco, i łososiem wędzonym na zimno?

I co z tym sadzonym rozlanym? 😂 Można nie można? 😅
z tego co mówiła moja położna to łososia wędzonego na gorąco można w ciąży jeść, tylko nie za dużo i najlepiej żeby Łosoś pochodził z połowow a nie z hodowli. Jajko też mozna😉
 
reklama
Pamiętam ten dzień jak napisałaś na grupie, że straciłaś ciążę. Utkwiło mi to na maxa w pamięci, bo wstrząsnęło mną to bardzo. I sama już czułam coś pod skóra, że na swojej wizycie też nie usłyszę dobrych wieści. I tak właśnie za dwa dni było... i tak sobie tez myślę, że to że mam już córkę pozwoliło mi ta stratę przeżyć trochę łagodniej, chociaż i tak rozsypałam się na kawałki. 💔
Tak miało być niestety. A teraz jesteśmy tu i znów we dwie ten sam miesiąc wiec teraz już MUSI być dobrze ! ✊
 
Ja dziś na obiad się nie wysłałam bo będzie zupą warzywna i pieczona ryba.
Dziś nie miałam weny do gotowania 😉 na jutro wymyślę coś bardziej wykwintnego ale chodzi za mną zupa grochowa na wędzonce więc bliżej soboty pewnie upichcę wielki gar 😋
 
Ale napisalyscie dzisiaj stron! 😱
Na Pomorzu tez jest ładnie, dopiero weszliśmy do domu z synkiem 😍

Ja wieczorem marze o owsiance której na codzień nienawidzę ale jak przychodzi ranek to i tak jem jajka w rożnej postaci.

Dziewczyny jak to jest z łososiem wędzonym na gorąco, i łososiem wędzonym na zimno?

I co z tym sadzonym rozlanym? 😂 Można nie można? 😅
Można 😀 byleby nie surowe 😉

Jest ktoś z okolic Krakowa bardziej Gdów/Łapanów? 😀
 
z tego co mówiła moja położna to łososia wędzonego na gorąco można w ciąży jeść, tylko nie za dużo i najlepiej żeby Łosoś pochodził z połowow a nie z hodowli. Jajko też mozna😉
Łosoś wędzony jest nieszczególnie wskazany w ciąży, ze względu na to że zawiera bardzo dużo soli, a opary z wędzenia też są szkodliwe krótko mówiąc.
 
Witam Was w ten pogodny dzień. Dla mnie niestety taka pogoda z bardzo wysokim ciśnieniem jest migrenowa. Od wczoraj walczę z silnym bólem głowy. Mi na mdłości bardzo pomaga herbata cytrynowa Liptoma, dodaje do niej nieco cukru i wciskam jeszcze dodatkowo cytrynę. Ja dzisiaj na obiad mam kopytka. Nie mogę patrzeć na mięso więc rodzina ostatni ma dietę wegetariańską 😄
 
Ale pod warunkiem, że razem z Twoim szkrabem :D
Pomimo, że nudna księgowa bardzo lubię eksperymentować w kuchni i robić ciekawe potrawy a mój mąż to lubi klasyczne więc tylko ja jestem testerem :D
ale ja mam już dwójke i trzecie w drodze 😄😄 to trochę nas duzo😄😄 mój też woli klasyczne, a ja lubię czasem coś innego😉
 
reklama
Łosoś wędzony jest nieszczególnie wskazany w ciąży, ze względu na to że zawiera bardzo dużo soli, a opary z wędzenia też są szkodliwe krótko mówiąc.
sól owszem, niewskazana przy nadciśnieniu głównie, ale raz na jakiś czas w ciąży raczej można zjeść. To są informacje od położnej, ale każdy zrobi jak uważa.
 
Do góry