reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2022

Dziewczyny, które szczepiły się na krztusiec, czy Was też tak długo pobolewał ręka? Szczepiłam się w piątek i w zasadzie nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych, ale jeszcze dziś, jak podniosę albo położę się na tej ręce, to tak mnie pobolewa, jakbym miała siniaka, a po wykluciu nawet nie mam śladu 🤔
Też szczepilam się w piątek i do dziś czuje delikatny ból w miejscu podania. Pierwsze trzy dni nie mogłam się dotknąć w miejsce podania
 
reklama
Chyba przetarłam już prześcieradło od tego kręcenia się ,nie mogłam pozycji dobrać ani przed snem ani już w nocy co chwilę się budziłam 😖
 
Chyba przetarłam już prześcieradło od tego kręcenia się ,nie mogłam pozycji dobrać ani przed snem ani już w nocy co chwilę się budziłam 😖
Współczuję, mi się dziś bosko spało. Jak zasnęłam koło 22 tak obudziłam się o 5.30 na siku. Już dalej spać nie mogę, ale i tak wypas :)
 
Współczuję, mi się dziś bosko spało. Jak zasnęłam koło 22 tak obudziłam się o 5.30 na siku. Już dalej spać nie mogę, ale i tak wypas :)
Zazdroszczę, mnie kolana ciągnęły jakby miała się pogoda zmienić przed zaśnięciem pewnie od tego siedzenia w szkole.
 
Czy wszystkie poduszki rogale do karmienia mają te same rozmiary ? Już mam dość szperania w necie i szukania info a chciałbym kupić.
A może macie do polecenia jakaś z neta?
 
reklama
Do góry