reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

no dokładnie, jak zechce to i tak znajdzie ciążowe brzuchy 😉 pod względem zdjęć lepszy wątek zamknięty, to i bobasem się można potem pochwalić, ale gdzieś nam się te prywatne październikowe mamy zapadły pod ziemię
może można jakoś dla nas tez założyć prywatny wątek? Bo fakt, po porodzie fajnie by było moc dodać zdjęcie i opisać poród ..
 
reklama
Trzeba by napisać do administratorki listę członków i nick moderatora. Ale nie wiem, czy adminka się zgodzi na 2 osobne grupy październikowych mam. Tym bardziej, że moje doświadczenie z grupami jest takie, że po roku to juz mało dziewczyn zostaje. Może tamte mamy, które już mają wątek prywatny by nas niedługo przyjęły...
 
Trzeba by napisać do administratorki listę członków i nick moderatora. Ale nie wiem, czy adminka się zgodzi na 2 osobne grupy październikowych mam. Tym bardziej, że moje doświadczenie z grupami jest takie, że po roku to juz mało dziewczyn zostaje. Może tamte mamy, które już mają wątek prywatny by nas niedługo przyjęły...
Myślę że do tamtej grupy ciężko będzie się już wbić... Była rozmowa już kawał czasu temu że będą aktywnych zapraszać, ale podejrzewam że już tam są bardzo zgrane i zżyte ze sobą... Ewentualnie trzebaby pisać do moderatorek z pytaniem czy kogoś jeszcze przyjmą, jeżeli nie to myślę że nowa prywatną grupa byłaby spoko rozwiązaniem jak już zaczną się porody i porady odnośnie maluszków jakby któraś potrzebowała wsparcia...

Ja też że względu na to że każdy może to czytać nie dzielę się wszystkimi rzeczami, bo mam obawy że ktoś znajomy będzie czytał i domyśli się że to ja 😅 a są takie problemy o których nie chciałabym żeby znajomi się dowiedzieli 😊
 
Myślę że do tamtej grupy ciężko będzie się już wbić... Była rozmowa już kawał czasu temu że będą aktywnych zapraszać, ale podejrzewam że już tam są bardzo zgrane i zżyte ze sobą... Ewentualnie trzebaby pisać do moderatorek z pytaniem czy kogoś jeszcze przyjmą, jeżeli nie to myślę że nowa prywatną grupa byłaby spoko rozwiązaniem jak już zaczną się porody i porady odnośnie maluszków jakby któraś potrzebowała wsparcia...

Ja też że względu na to że każdy może to czytać nie dzielę się wszystkimi rzeczami, bo mam obawy że ktoś znajomy będzie czytał i domyśli się że to ja 😅 a są takie problemy o których nie chciałabym żeby znajomi się dowiedzieli 😊
Nie ukrywam, że ja nie będę pisać jak dziecko ma na imię ani wstawiać foto na ogólnej ;)
 
Dziewczyny, ja jestem w grupie prywatnej, tam też była dyskusja i głosowanie i większość stwierdziła że już jest koncowka ciazy, tam się znamy i nie chcą nikogo więcej, rowniez padl pomysł żeby zalozyc drugie prywatne forum. Więc raczej już nikogo nie dołączą tam.
 
Dziewczyny, ja jestem w grupie prywatnej, tam też była dyskusja i głosowanie i większość stwierdziła że już jest koncowka ciazy, tam się znamy i nie chcą nikogo więcej, rowniez padl pomysł żeby zalozyc drugie prywatne forum. Więc raczej już nikogo nie dołączą tam.
No to przynajmniej jakis konkret
 
Trzeba by napisać do administratorki listę członków i nick moderatora. Ale nie wiem, czy adminka się zgodzi na 2 osobne grupy październikowych mam. Tym bardziej, że moje doświadczenie z grupami jest takie, że po roku to juz mało dziewczyn zostaje. Może tamte mamy, które już mają wątek prywatny by nas niedługo przyjęły...
ja mam grupę czerwcówek 2018, teraz już na Messenger i dalej jeszcze w kilka dziewczyn piszemy 🙂 te które już nie mają małych dzieci to piszą mniej albo opuściły grupę, ale ten rok-dwa po porodzie grupa była bardzo aktywna. Znamy swoje dane personalne, wstawiamy zdjęcia, nawet było spotkanie w realu 🙂 tylko że tam dziewczyny założyły forum prywatne, część w tym ja, dołączyłyśmy później i pisałyśmy na ogólnym a potem właśnie miesiąc przed porodem wszystkie aktywne na ogólnym zostały zaproszone na prywatne
 
reklama
Pytanie, czy nie chcecie jeszcze poczekać kilka tyg czy może ktoś na końcówce ciąży jeszcze dojdzie, faktycznie zostanie październikowa mamą i dużo da innym od siebie (a i sam skorzysta z Waszego wsparcia)
 
Do góry