reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Wróciłam od lekarza i szyjka lekko się skróciła. 26 mm, ale zamknięta. 35.0 dzisiaj. A wy jakie teraz macie, ostatnio miałam około 3.5 cm 3 tygodnie temu, więc jakoś szybko to chyba poszło
3 tyg temu było niby około 4 cm a teraz mi nie powiedziała, więc może mniej ale nie chce mnie denerwować (w sumie mi to wisi na tym etapie ciąży), na razie bez rozwarcia. Lipa z tym zwolnieniem, że nie może otworzyć wizyty i zmienić swoich zapisków żeby przedłużyć zwolnienie (i przede wszystkim, że nie zauważył że Ci się kończy!). Dobrze, że się zorientowałas.
 
3 tyg temu było niby około 4 cm a teraz mi nie powiedziała, więc może mniej ale nie chce mnie denerwować (w sumie mi to wisi na tym etapie ciąży), na razie bez rozwarcia. Lipa z tym zwolnieniem, że nie może otworzyć wizyty i zmienić swoich zapisków żeby przedłużyć zwolnienie (i przede wszystkim, że nie zauważył że Ci się kończy!). Dobrze, że się zorientowałas.
No lipa straszna, ale umówila mi recepcja teleporadę z innym gin, bo do tego mojego nie ma wolnych...ale nie wiem czy będzie miał ten drugi problemu z wystawianiem zwolnienia nie swojej pacjentce tak znienacka.
 
3 tyg temu było niby około 4 cm a teraz mi nie powiedziała, więc może mniej ale nie chce mnie denerwować (w sumie mi to wisi na tym etapie ciąży), na razie bez rozwarcia. Lipa z tym zwolnieniem, że nie może otworzyć wizyty i zmienić swoich zapisków żeby przedłużyć zwolnienie (i przede wszystkim, że nie zauważył że Ci się kończy!). Dobrze, że się zorientowałas.
Ja dostałam do terminu porodu plus 7 dni. Mam tak wystawione już od 3 tygodni.
 
reklama
Moja lekarka też wystawia od wizyty do wizyty i też zawsze muszę jej przypominać
Serio, to ja pierwszy raz spotkałam się z tak długim ciążowym chorobowym😁 No, ale zgodnie z przepisami, co by sie nie zdarzyło i tak z automatu mam już macierzyński, a chorobowe ulega skróceniu.
 
Do góry