reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Mnie też lekko przeraziło, praktycznie codziennie 7 lekcji, pamiętam, że dla mnie to było fizycznie męczące. A jak spakował plecak na jutro to ekhymmm dobrze że mąż go rano odprowadza w drodze do pracy. Ale jak będzie wracał to nie wiem, chyba się przewroci (pomijam już ze ożył mój schiz z zatrzaśniętym plecakiem w drzwiach tramwaju). Może babcie poproszę o odebranie go. Jedzenie musimy jeszcze dopakowac, ale najpierw trzeba kupić/zrobić a on jest niejadek. Właśnie, Twoja córka nie umarła z głodu na kolonii?
Ta biedronka i żabka pod nosem więc przetrwała ,ale ogólnie inne mamy pisały że jedzenie nie było dobre i ich córki też nie zabardzo jadły. Moja że w sportowej ma obiady w szkole za darmo ale zjada może z dwa na tydzień jak jest co lubi.
Nie dostali jeszcze książek ale widzę po przedmiotach że chyba kółka jej doczepie bo prócz plecaka jeszcze treningowa torba,zawsze wożona rzadko autobusem jeździla, a teraz to będzie kiepsko.
 
Mój z profilu to jest gigant, za to na boki się wcale nie rozchodzi 😉 już mi kilka osób mówiło, że jakbym piłkę miała z przodu 😅 w każdej ciąży tak, niezależnie od płci
 

Załączniki

  • c8398f16-b9fe-4fab-8c33-d6efad93d1d3.jpeg
    c8398f16-b9fe-4fab-8c33-d6efad93d1d3.jpeg
    45,4 KB · Wyświetleń: 67
Mnie od jakiegoś tygodnia męczy taki ciągnący ból w pochwie, jak chodzę czy stoję jest okej, najgorzej wstać z pozycji leżącej/siedzącej albo przewrócić się w nocy z boku na bok.. 🤦‍♀️ Któraś z Was tez tak ma?
u mnie w leżeniu wszelkie bóle mniejsze, może poczytaj jakie są objawy rozejścia spojenia łonowego, czy nie pasują do tego albo po prostu się kości do porodu rozchodzą
 
Ja nie robię specjalnych zdjęć w ciąży, podobnie nie robiłam nigdy sesji niemowląt czy rodzinnych. Na ślubie miałam wynajętego fotografa tylko dlatego, że ksiadz żądał takiego z uprawnieniami do kościoła, z chrzcin to już ktoś z rodziny robi. Ten fotograf slubny bardzo chciał nam zrobić jeszcze kilka ujęć we dwoje pod kościołem - mamy miny sztuczne strasznie, pamiętam, że byłam wkurzona, że mam się ustawiać i pozować.

Dzisiaj założyłam jakaś infantylna obcisła bluzkę i spodnie i mam wielki brzuch (tak normalnej to raczej luźne rzeczy wkładam na siebie, głównie sukienki) I słyszałam na ulicy jak 2 chłopaków rozmawiało, że szok taka młoda i w ciazy. Byłam ze swoim najstarszym 11-letnim, to chyba myśleli że rodzeństwo
 
jak go mój brzuch podnieca to na zdrowie, twarzy nie widzi i nie wie gdzie mieszkam 🤷‍♀️🤪🤪🤪🤪
no dokładnie, jak zechce to i tak znajdzie ciążowe brzuchy 😉 pod względem zdjęć lepszy wątek zamknięty, to i bobasem się można potem pochwalić, ale gdzieś nam się te prywatne październikowe mamy zapadły pod ziemię
 
reklama
u mnie w leżeniu wszelkie bóle mniejsze, może poczytaj jakie są objawy rozejścia spojenia łonowego, czy nie pasują do tego albo po prostu się kości do porodu rozchodzą
Właśnie czytałam, ale to nie to.. piszą że ból się nasila przy chodzeniu, a ja jak chodzę czy cokolwiek robię to wszystko jest dobrze, aby w pozycji leżącej najbardziej jest odczuwalny, szczególnie w nocy jak próbuje sie przewracać z boku na bok..
 
Do góry