reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja bym na Twoim miejscu brała grzecznie antybiotyk, żebyś nie miała potem jakiś historii z nadkażeniem wód płodowych
Wezmę wezmę bo już mnie wk.to wszystko centralnie,ta opieka medyczna.
@Anulka4247 dziewczyna w 26tyg z krawieniem leżała i pierwsze urodziła w 31tyg to ktg jej zrobiło tylko na przyjęciu , a tętno jak nam co 3h to jej mówiły że w tym tyg tylko raz badają ....dramat ciężko przyłożyć ten podręczny tetnomierz i było jej zmierzyć.wiec jakbym ja za tymi moimi krwawieniami jeździła to by mi też nic nie dali prócz łóżka i tabletek...
 
reklama
Ja w ciąży donoszonej do 40tc miałam tylko 1 raz ktg u gina a tam akurat było bardzo ostroznosciowe podejście i robili dużo badań. Tutaj robią na każdej wizycie od 30 TC, ale te wizyty są co 3-4 tyg. Dopiero teraz pierwszy raz powiedziała, że mam w przyszłym tyg przyjść na samo ktg bez wizyty na fotelu/usg. Ja mam niby cukrzycę ciążowa, ale w sumie moja ginekolog uważa że nie mam, także trudno się połapać.

Właśnie mi wylazł spory farfocel, więc przemawiam do dziecka, że bardzo mi nie pasuje, żeby się urodziło wcześniej niż w poniedziałek ;)
Ja nie miałam żadnych w pierwszej ciąży tylko albo aż te skurcze przyszły z krzyża
 
@aspekt ja spoglądam na plan lekcji córki i już się mi brzuch stawia, mam nadzieję że już orać nie będą w przyszłym tygodniu bo do piątku do 36tyg muszę dotrwać.
 
Może Ci tak powiedziala, żeby Ci zależało na badaniu za tydzień i żebyś go nie opuściła.

@olala25 Ja to już nie mam możliwości na tę metody, bo mam tak nisko już macicę. Ale kupiłam sobie mucovagin to może jakiś masaż uskutecznie, bo mam tak sucho, że otarcia to mi się robią od majtek bawełnianych.
wczoraj oglądałam ten webinar z Dembińską i ona polecała przymoczki z oliwy z oliwek, oleju kokosowego czy innego oleju, który można używać do masażu krocza, można dodać też Wit. E lub C w kroplach. Czyli że bierzesz wkładkę do majtek i jakiś gazik np. moczysz w tych olejach i tak chodzisz jakiś czas. Ja chyba spróbuję, bo też mam podrażnienia.
@Kocka ja mam +10 kg i ostatnie 2 wizyty tylam +2 kg na 3 tygodnie, u mnie standard trzeciego trymestru.
 
wczoraj oglądałam ten webinar z Dembińską i ona polecała przymoczki z oliwy z oliwek, oleju kokosowego czy innego oleju, który można używać do masażu krocza, można dodać też Wit. E lub C w kroplach. Czyli że bierzesz wkładkę do majtek i jakiś gazik np. moczysz w tych olejach i tak chodzisz jakiś czas. Ja chyba spróbuję, bo też mam podrażnienia.
@Kocka ja mam +10 kg i ostatnie 2 wizyty tylam +2 kg na 3 tygodnie, u mnie standard trzeciego trymestru.
O dziękuję :) miło nie być jedyna kuleczka w towarzystwie ;)
Ja kupiłam olej ze słodkich migdałów, bo słyszałam, że będzie dobry do masażu krocza, a wczoraj fizjoterapeutka jednak go odradzila, bo jest słodki i może stwarzać warunki dla drozdzakow :(
U mnie przeciwieństwo suszy. Aż lekarz robił duże oczy i sprawdzał czy to nie wody płodowe i okazuje się, że nie. No i jestem nadal wulkanem seksu, mąż boi się do domu wracać :D
 
reklama
O dziękuję :) miło nie być jedyna kuleczka w towarzystwie ;)
Ja kupiłam olej ze słodkich migdałów, bo słyszałam, że będzie dobry do masażu krocza, a wczoraj fizjoterapeutka jednak go odradzila, bo jest słodki i może stwarzać warunki dla drozdzakow :(
U mnie przeciwieństwo suszy. Aż lekarz robił duże oczy i sprawdzał czy to nie wody płodowe i okazuje się, że nie. No i jestem nadal wulkanem seksu, mąż boi się do domu wracać :D
Ja już zapomniałam co to sex 🤔
 
Do góry