reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2021

Dziewczyny niedawno do pracy dotarła a już odliczam minuty do końca, jestem dzisiaj zombi, moja córcia caluska noc wymiotowala, męczyła się bo już nie miała czym i rwalo ja okropnie, także głowa mi pęka, jestem niewyspana i martwię się o nią 😞 została dzisiaj w domu z dziadkami więc będzie miała jak w raju 😀 ja czuje się ogólnie dobrze, zmeczenie mi tylko pozostało i zauważyłam że coraz częściej w nocy chodzę do toalety.
Gratuluję udanych wizyt 😀 też mam nadzieję w środę na takie ładne zdjęcia 😉
 
reklama
Ja byłam dzisiaj na badaniach krwi, morfologia plus te wszystkie choroby, kiły, HIV itd. Pielęgniarka pokula mi 2 ręce i narobiła takich siniaków ze nie będę mogła się ruszac 2 dni 🙀🙀🙀🙀
U nas też kiedyś była taka jedna, ale na szczęście już jej nie ma, bo pacjenci skargi pisali, mi jak zrobiła to na pół ręki miałam takiego mega siniaka, też skargę napisałam wraz ze zdjęciem, bo chodziłam tam bardzo często jak się staraliśmy i nigdy żadna inna mi tak nie zrobiła, a tamta zanim ucisnela to idle wyciągała i wszystko się rozlewało
 
U nas też kiedyś była taka jedna, ale na szczęście już jej nie ma, bo pacjenci skargi pisali, mi jak zrobiła to na pół ręki miałam takiego mega siniaka, też skargę napisałam wraz ze zdjęciem, bo chodziłam tam bardzo często jak się staraliśmy i nigdy żadna inna mi tak nie zrobiła, a tamta zanim ucisnela to idle wyciągała i wszystko się rozlewało
Ostatnio było Ok, trafiłam na fajną babeczkę a dzisiaj po prostu niefart :(((
 
Co do ćwiczeń bardzo polecam jogę dla ciężarnych na yt M.Mostowska - rozluzniajaca, wzmacniająca i ćwiczenia mięśni dna miednicy. Ja nie przytyłam jeszcze nic a jutro zaczynam 2 trymestr za to brzuszek już trochę odstaje. Ważę 50 kg. Nie miałam żadnych dolegliwości ciążowych oprócz wstawania w nocy do toalety i bolu piersi przy dotyku;) żadnych humorów, zachcianek nic.
 
Tez planuje w polowie zrobic 3D [emoji846] znajomy tak zrobil (u nich bobas juz na swiecie) i byli mega zadowoleni. Mowil, ze juz wtedy bylo widac rysy twarzy takie jak teraz ma
Mój ginekolog sam z siebie przełączał na USG 3D na każdej wizycie i robił mi zdjęcia dziecka jak już była większa. Nic za to więcej nie płaciłam
 
reklama
dziewczyny, myślicie że to możliwe, że już u mnie w 11 tc widać lekki brzuszek? Raczej nic nie przytyłam od momentu zajścia w ciążę, nie ważę się co prawda codziennie ale zawsze waga mi się waha o te kilkaset gramów. Jestem szczupła i dość wysportowana bo sporo ćwiczyłam cardio i jogi przed ciążą, teraz z kolei ćwiczę tylko jogę, bez ćwiczeń na brzuch oczywiście. Zastanawiam się jednak czy to np tłuszczyk od niecwiczenia na brzuch mi się zrobił czy już lekki brzuszek ciążowy? :p
 
Do góry