reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Jak tu dziś pięknie zwierzakowo ❤️ To i ja się pochwalę moją kotką 😃
 

Załączniki

  • IMG_0317.jpg
    IMG_0317.jpg
    109,6 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Coś mi się plamnelo. . . Tak dosłownie wielkości hmmm jak z dziurkacza A kolor ni to róż ni to pomarańcz. W tym świetle elektrycznym trudno się określić. Ala ccielisty Xd
 
Ja właśnie tak na zakończenie dnia, przytuliłam się z porcelanka 🤢a w ogóle po krotce opowiem Wam sytuacje mojego chłopa z pracy we wtorek jego szef chodził po firmie mimo ze dzień wcześniej robił testy bo czuł się zle i wszyscy wiemy ze do wyników nie można wychodzic z domu a ten jeszcze po firmie między ludźmi się kręcił no i dostał info ze jest pozytywny jeszcze zdążył wszystkich poinformować ze jest pozytywny. No i mój zadzwonił powiedział mi sytuacje i kazałam natychmiast mu wyjsc z pracy po pierwsze bo mamy USG w pn i chcemy zrobić NIPT testy tez w przyszłym tygodniu i chyba bym się wkur...gdyby się okazało ze nie możemy tego zrobić przez tego typa bo go zaraził no wiec jeszcze nie wszystko pewne bo dziś robiliśmy testy i jutro mamy wyniki a ze bezobjawowych jest więcej niż objawowych to czekam jak na szpilce na wyniki🤦‍♀️
 
Coś mi się plamnelo. . . Tak dosłownie wielkości hmmm jak z dziurkacza A kolor ni to róż ni to pomarańcz. W tym świetle elektrycznym trudno się określić. Ala ccielisty Xd
Miałam we wtorek ciemne brązowe upławy no i jak tarłam papierem to była krewka ale tylko jak „wcisnęłam” papier głębiej no i stres pojechałam do domu i leżałam bez bóli jedynie delikatne rwanie, do końca dnia spokój na kolejny dzień powtórka no i cały czas mam takie dziwne upławy żółte ale nie obfite i tu zazdroszcze Wam ze możecie iść do gina prywatnie i sprawdzić szybko co się dzieje.Zapytam w pn o co kaman. Obserwuj i lez podobno około 10tygodnia zdążają się te plamienia ale czemu ?🤷‍♀️Nie wiem...
 
Miałam we wtorek ciemne brązowe upławy no i jak tarłam papierem to była krewka ale tylko jak „wcisnęłam” papier głębiej no i stres pojechałam do domu i leżałam bez bóli jedynie delikatne rwanie, do końca dnia spokój na kolejny dzień powtórka no i cały czas mam takie dziwne upławy żółte ale nie obfite i tu zazdroszcze Wam ze możecie iść do gina prywatnie i sprawdzić szybko co się dzieje.Zapytam w pn o co kaman. Obserwuj i lez podobno około 10tygodnia zdążają się te plamienia ale czemu ?🤷‍♀️Nie wiem...
Miałam w poprzedniej ciąży. Xd nie boję się że coś z dzieckiem tylko bardziej infekcji szukam. Nie mogę se na to pozwolić.
 
reklama
Miałam w poprzedniej ciąży. Xd nie boję się że coś z dzieckiem tylko bardziej infekcji szukam. Nie mogę se na to pozwolić.
Ja podejrzewam trochę suchość pochwy, dostałam od lekarki na początku ciazy maść na infekcje pochwy dla ciężarnych bo podejrzewałam ze może się pojawiać czesciej no i smaruje póki co jest oki
 
Do góry