reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

To chyba nie jest za każdym razem? Tylko przy bardzo silnym przeżyciu? Zdarzyło Ci się chociaż raz mocno zacisnąć aby mu oczy wyszły z orbit?
Haha to nie chodzi że tak zaciskam że on to czuje 😁 po prostu penetracja sprawia mi ból bo za mocno spinam mięśnie pochwy. Samo wejście. . Teraz jest już trochę lepiej niż było ale rewalacji nie ma.
 
reklama
@Athena__01 jeśli mogę spytać jak Lekarz doszedł do tego że masz to? Czy mówił coś o porodzie?
Nie no pisałam już że nie mam tego stwierdzonego tylko ze się tyle o tym naczytałam że twierdzę że właśnie to mnie dotyczy. Boli mnie nawet zwykle badanie ginekologiczne dlatego straszmie bałam się wgl iść do ginekologa. Pierwszy raz byłam miesiąc przed ślubem. Wtedy przepisała mi ketonal i masc znieczulającą i z tym jest trochę lepiej. Ale po prostu ja mam to w głowie zakodowane ze będzie bolalo i nie potrafię się rozluźnić.
 
Dziewczyny ze Śląska, które nie zapisywały się jeszcze na prenatalne- mamy darmowe z programu unijnego. W Bielsku gdzie nie zadzwoniłam tam już brak miejsc. Przyjmują w gyncentrum w Katowicach w galerii libero. USG+Pappa. Jak będziecie dzwonić to zróbcie sobie herbatkę albo najlepiej dwie bo dodzwonienie się do pięciu miejsc zajęło mi trzy godziny.

I powiedzcie mi, bo ja nie wiem jak oni to liczą... skoro ostatnią miesiączkę miałam 28 grudnia 2020 (w poniedziałek) to 22 marca (w poniedziałek) powinnam mieć... 12+0? Babka mi wyliczyła 12+4 i cały czas myślę jak.... Mam teorię, że dni świąteczne liczy się jako dwa i to by mi pasowało bo: Trzech Króli, Walentynki, Środa Popielcowa i Dzień Kobiet. Chociaż jeszcze był Sylwester więc pięć świąt ale może w ciąży Sylwestra nie liczą bo wtedy się przecież pije alkohol.

Jakoś mam uraz do darmowych rzeczy i mam wrażenie, że oni ten termin ustalają byle jak...
Polecam apki do śledzenia ciąży, można podać termin miesiączki albo termin porodu z usg i wg tego pokazuje w którym jesteśmy dniu ;d
Preglife pokazuje też % postęp ciąży i śmiesznie że już 21% ciąży za mną :D
 
reklama
Do góry