reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
@anio0 o 11.20 mam wizytę, oczywiście dam znać jak najszybciej 😀
Coś mnie brzuch od kad wróciłam z pracy caly czas a to boli, a to kluje, mam nadzieję że to nie oznacza nic złego...
Witam nowa mamusie 😀
Wow już badania prenatalne, a ja dopiero jutro na pierwszą wizytę idę 😂
 
Nie no pisałam już że nie mam tego stwierdzonego tylko ze się tyle o tym naczytałam że twierdzę że właśnie to mnie dotyczy. Boli mnie nawet zwykle badanie ginekologiczne dlatego straszmie bałam się wgl iść do ginekologa. Pierwszy raz byłam miesiąc przed ślubem. Wtedy przepisała mi ketonal i masc znieczulającą i z tym jest trochę lepiej. Ale po prostu ja mam to w głowie zakodowane ze będzie bolalo i nie potrafię się rozluźnić.
Wiesz, myśle, ze jak chociaz podejrzewasz tego typu przypadlosc to powinnas zaatakowac z grubej rury i odwiedzic wszelkich mozliwych lekarzy, ktorzy kompetentnie spojrza na Twoj problem. Poszperaj w necie, moze sa lekarze, ktorzy stricte sie w tym specjalizuja laczac rozne dziedziny np.ginekolog + seksuolog + psycholog, czy kto tam jest potrzebny. Tu bardzo wazne zeby trafic pod opieke kogos, kto sie zna. Mnie np.mimo stosunkowo mlodego wieku na pewnym etapie dorwaly tak silne zawroty glowy, ze neurolodzy mi doslownie wymyslali jakies dziwaczne choroby. Jeden konowal wymyslil, ze sie zarazilam ustrojstwem z jakichs krajow afrykanskich, jak ja tam nigdy nie bylam! Po wydanej gorze pieniedzy i pierdyliardzie badan w koncu trafilam na kobiete zloto - babeczka jest neurologiem, laryngologiem i psychologiem. Rozpracowuje zawroty glowy od A do Z, wymiata jak brudny harry w spodnicy w tym temacie. Powiem tak: pomogla mi OD REKi, doslownie - wychodzac z gabinetu nie mialam juz zawrotow glowy. A ile sie nacierpialam zanim do niej trafilam... Dlatego naprawde warto szukac specjalistow. 3mam kciuki!
 
@anio0 o 11.20 mam wizytę, oczywiście dam znać jak najszybciej 😀
Coś mnie brzuch od kad wróciłam z pracy caly czas a to boli, a to kluje, mam nadzieję że to nie oznacza nic złego...
Witam nowa mamusie 😀
Wow już badania prenatalne, a ja dopiero jutro na pierwszą wizytę idę 😂
Ja wczoraj po spedzeniu chyba z 5h przed kompem w przygarbionej pozycji jak wstalam to doznalam tak silnego skurczu, ze mnie powalilo na ziemie. Doslownie, jakby mi ktos z piąchy przywalil. Niezle mnie to nastraszylo, ale dzisiaj Maluch sobie wesolo podskakiwal na USG 🙂 to tak w ramach pocieszenia 🙂
I wyciagnelam wniosek z tego, ze me dziecie nie jest zadowolone gdy tyle czasu siedze przed kompem, takze od jutra sie regenerujemy 🙂
 
Różnie. Jesteś w tym samym wieku ciazowym co ja więc pod koniec tygodnie powinien mieć od 1,4 do 2 cm :) zależy jakie źródła podają
Moje starsze o tydzień ;) miało 1,4 cm w środę. Próbowałam sobie obliczyć czy na prenatalnych będzie wystarczająco dużym Fasolem :)
 
Ale mój powiedział tak samo, że może to nie stosowne z jego strony, ale dobrze że mam mdłości 🤦🏽‍♀️😂 nie dopytywałam bo byłam bardziej zainteresowana USG😆

Moja siostra była u mnie, wszystkie dzieci zdrowe, mają się dobrze😉

Ja bym chciała, 1 sn, 2 CC, ale jakoś mam traumę po cesarce, także wolę chyba naturalnie

My tu wykorzystujemy, w tym roku uznaliśmy, że nie jedziemy daleko na wakacje, bo zawsze morze, mazury lub za granicę, więc idealnie na końcówkę ciąży siadło nam żeby daleko nie jechac https://m.facebook.com/ChatkiNiwkiuZboja/
Dziękuję :) Zobaczę sobie w wolnej chwili i Małży mojemu pokażę.
 
Nie no pisałam już że nie mam tego stwierdzonego tylko ze się tyle o tym naczytałam że twierdzę że właśnie to mnie dotyczy. Boli mnie nawet zwykle badanie ginekologiczne dlatego straszmie bałam się wgl iść do ginekologa. Pierwszy raz byłam miesiąc przed ślubem. Wtedy przepisała mi ketonal i masc znieczulającą i z tym jest trochę lepiej. Ale po prostu ja mam to w głowie zakodowane ze będzie bolalo i nie potrafię się rozluźnić.
Może to nie tyle pochwica co stres właśnie? :) Taki lęk na zapas, który wpływa na ścisk? Pogadaj z ginem na ten temat, na pewno ogarnie i coś doradzi :) Trzymam kciuki!
 
reklama
@anio0 o 11.20 mam wizytę, oczywiście dam znać jak najszybciej 😀
Coś mnie brzuch od kad wróciłam z pracy caly czas a to boli, a to kluje, mam nadzieję że to nie oznacza nic złego...
Witam nowa mamusie 😀
Wow już badania prenatalne, a ja dopiero jutro na pierwszą wizytę idę 😂
Myślałam, że Ty dzisiaj wizytujesz! :) Ach, pierwsza wizyta jest najcudowniejsza. Życzę samych niezapomnianych przeżyć i wzruszeń :D
 
Do góry