reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Wiesz, myśle, ze jak chociaz podejrzewasz tego typu przypadlosc to powinnas zaatakowac z grubej rury i odwiedzic wszelkich mozliwych lekarzy, ktorzy kompetentnie spojrza na Twoj problem. Poszperaj w necie, moze sa lekarze, ktorzy stricte sie w tym specjalizuja laczac rozne dziedziny np.ginekolog + seksuolog + psycholog, czy kto tam jest potrzebny. Tu bardzo wazne zeby trafic pod opieke kogos, kto sie zna. Mnie np.mimo stosunkowo mlodego wieku na pewnym etapie dorwaly tak silne zawroty glowy, ze neurolodzy mi doslownie wymyslali jakies dziwaczne choroby. Jeden konowal wymyslil, ze sie zarazilam ustrojstwem z jakichs krajow afrykanskich, jak ja tam nigdy nie bylam! Po wydanej gorze pieniedzy i pierdyliardzie badan w koncu trafilam na kobiete zloto - babeczka jest neurologiem, laryngologiem i psychologiem. Rozpracowuje zawroty glowy od A do Z, wymiata jak brudny harry w spodnicy w tym temacie. Powiem tak: pomogla mi OD REKi, doslownie - wychodzac z gabinetu nie mialam juz zawrotow glowy. A ile sie nacierpialam zanim do niej trafilam... Dlatego naprawde warto szukac specjalistow. 3mam kciuki!
Nooo, jest teraz na topie ten... no... urofizjoterapeuta? Kiedyś mi się o uszy obiło, ale nie jestem pewna nazwy ;)
 
reklama
Moje starsze o tydzień ;) miało 1,4 cm w środę. Próbowałam sobie obliczyć czy na prenatalnych będzie wystarczająco dużym Fasolem :)
Screenshot_20210309-220703_Samsung Internet.jpg

O mniej więcej hyhy.
 
Któraś z Was ogarnia wyniki morfo, amylazy, lipazy, itd?

Mam CRP 4,9 przy normach do 5,
a amylaza na poziomie 26 (25-125).

Jeśli mieści się w normach to ok, czy lepiej skonsultować jednak?
 
reklama
Hej Dziewczyny, melduję się po pierwszym USG prenatalnym i tym samym pierwszym moim przez powłoki brzuszne 🙂 na samym usg wszystko git, maluszek sobie radośnie podskakiwał 😁 taki z niego śmieszek. Ma rączki i nóżki i lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Oficjalne wyniki, że tak powiem, bo to dopiero w zestawieniu z wynikami krwi, za 1,5 tygodnia.
Jeden maleńki minus jest taki, że krew pobierała jakoś bardzo mało doświadczona kobietka, widać było zresztą, że bardzo młoda i tak mi nieszczęśliwie tą krew pobrała, że mam siniaka i mnie ręka trochę boli. Kurna to jak miałam zestaw badań z krwi, gdzie dużo mi jej pobierali, to nic nie czułam, a tu taka lipa. No ale może każdy musi się nauczyć
Który tydzień że już prenatalne ? <3

Wracam do żywych. Poza bólem głowy póki co już nic mnie nie męczy choć wczoraj było różnie. Ewidentnie zatrucie. Nigdy więcej. strasznie mnie domeczylo...
 
Do góry