reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
@Athena__01 O kurna, wygląda na to, że to skomplikowane i poważne schorzenie, nie słyszałam wśród znajomych żeby się z tym borykali, ale bardzo Ci współczuję... Jesteś pod opieką ginekologa w tym temacie?
 
Hej Dziewczyny, melduję się po pierwszym USG prenatalnym i tym samym pierwszym moim przez powłoki brzuszne 🙂 na samym usg wszystko git, maluszek sobie radośnie podskakiwał 😁 taki z niego śmieszek. Ma rączki i nóżki i lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Oficjalne wyniki, że tak powiem, bo to dopiero w zestawieniu z wynikami krwi, za 1,5 tygodnia.
Jeden maleńki minus jest taki, że krew pobierała jakoś bardzo mało doświadczona kobietka, widać było zresztą, że bardzo młoda i tak mi nieszczęśliwie tą krew pobrała, że mam siniaka i mnie ręka trochę boli. Kurna to jak miałam zestaw badań z krwi, gdzie dużo mi jej pobierali, to nic nie czułam, a tu taka lipa. No ale może każdy musi się nauczyć
Kurcze, już po prenatalnych! Ależ ten czas zap... ucieka ;) Wspaniałe wieści :D
 
@anio0 mozliwe, na bank o tym czytalam, ale ostatnio nic mi w lepetynie nie zostaje 😁 teraz chyba jest taki czas, ze rosnie najdynamiczniej, pozniej chyba juz nieco wolniej.
To sie wypowiedzialam konkretnie, haha 😁
 
reklama
Do góry