reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
@Athena__01 O kurna, wygląda na to, że to skomplikowane i poważne schorzenie, nie słyszałam wśród znajomych żeby się z tym borykali, ale bardzo Ci współczuję... Jesteś pod opieką ginekologa w tym temacie?
Tzn ginekolozka nie powiedziała mi wprost że to jest konkretnie to. Powiedziała żebym zgłosiła się do urofizjoterapeutu lub ćwiczyć samemu. Ale ze faktycznie spinam mięśnie pochwy nawet przy badaniu. Dlatego bardzo boję się porodu...
 
Ja już po wizycie! Dziś 6+3, USG na 6tc. Serduszka jeszcze nie było widać, ale wszystko jest super - pęcherzyk, ciałko żółte i płód. Jestem szczęśliwa! 19 marca do kontroli i dopiero wtedy zleci mi badania i założy kartę ciąży - czeka na serduszko. A i powiedziała że ginekolodzy lubią jak ciężarne mają mdłości... 🤔
Ale mój powiedział tak samo, że może to nie stosowne z jego strony, ale dobrze że mam mdłości 🤦🏽‍♀️😂 nie dopytywałam bo byłam bardziej zainteresowana USG😆
Mam takie pytanie, czy moze ktoras z wam byla chrzestną w ciąży? Bo ja mam byc poproszona za chrzestną i nie chce odmawiać poniewaz chcialabym zeby kuzynka byla również chrzestna u mojego dziecka🤔
Moja siostra była u mnie, wszystkie dzieci zdrowe, mają się dobrze😉
naturalnie po cesarce :) o poród chodzi.
Ja bym chciała, 1 sn, 2 CC, ale jakoś mam traumę po cesarce, także wolę chyba naturalnie
O, jeszcze o coś zapytam, bo mam dylemat ;) Czy mamusie starszych dzieci wykorzystały już bon turystyczny 500+? Możecie coś polecić? Chciałabym z tego dofinansowania skorzystać wiosną, ewentualnie latem, bo później to mi przepadnie ;)
Co roku jeździmy w góry latem, ale teraz... byłabym jak ta kula u nogi. Zwłaszcza, że nie jeździmy w Tatry, żeby tyłki na Krupówkach posadzić, tylko naprawdę dużo wędrujemy z Młodą. Z bólem serca chyba sobie odpuścimy w tym roku :(
My tu wykorzystujemy, w tym roku uznaliśmy, że nie jedziemy daleko na wakacje, bo zawsze morze, mazury lub za granicę, więc idealnie na końcówkę ciąży siadło nam żeby daleko nie jechac https://m.facebook.com/ChatkiNiwkiuZboja/
 
Zakleszczenia to raczej nie, rozumiem to tak, ze nawet nie ma szans zeby doszlo do penetracji?
No właśnie czytałam że może dojść właśnie do zakleszczenia. Byłam w szoku że u ludzi tak się. Ogólnie seks może być ale w pewnym momencie pochwa może się mocno zacisnąć. Dlatego tak teraz pomyślałam właśnie o porodzie. Bo jeśli jest to stwierdzone to na chłopski rozum podczas porodu może się zacisnąć i skrzywdzić dziecko chyba? W każdym bądź razie współczuję. To chyba rzadka przypadłość
 
@Zoyak nie wiem jak się chronić, na pewno myć często ręce, nie cmokaj się z nikim no i jak możesz unikaj dzieci, tak jak @Celia89 pisała, najbardziej roznoszą to przedszkolaki, ale pisałam o tym ostatnio, że ja przeszłam w poprzedniej ciąży w 1 trymestrze i synka zaraziłam, lepiej żebyś tego nie złapała, koniecznie zapytaj lekarza o tą cytomegalie
 
Tzn ginekolozka nie powiedziała mi wprost że to jest konkretnie to. Powiedziała żebym zgłosiła się do urofizjoterapeutu lub ćwiczyć samemu. Ale ze faktycznie spinam mięśnie pochwy nawet przy badaniu. Dlatego bardzo boję się porodu...
Myślę że podczas porodu to nie będziesz miała czasu myśleć że Ci coś tam wloza. Dasz radę. Są takie małe hmmm wibratorki na ćwiczenia rozluźnienia pochwy. Jedynie współczuję bo szkoda życia seksualnego. Poza tym mi ciąża rozjechala pochwe. Nie rodzilam sn a mam wrażenie że jakaś luźna jestem Xd y y y. Starość.
 
reklama
Do góry