reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja jestem na L4 bo lekarz kazał mi się oszczędzać, a pracuję w kancelarii. Mam głupie pytanie laski, czy cały czas bolą was piersi? Bo mnie przestały boleć i nie wiem czy to dobrze czy źle 🤷 co myslicie?
Podobno to normalne. Mnie bolą nieustannie niestety :/ ale wiele dziewczyn ma tak, zaraz bolą raz nie. Nie przejmuj się.:)
 
reklama
Ja jestem na L4 bo lekarz kazał mi się oszczędzać, a pracuję w kancelarii. Mam głupie pytanie laski, czy cały czas bolą was piersi? Bo mnie przestały boleć i nie wiem czy to dobrze czy źle 🤷 co myslicie?
Bolą, tylko mnie zaczęły boleć jakiś tydzień temu (obecnie 5t+5) i teraz z dnia na dzień czuje je mocniej. A co do zaparć, to też mnie dopadły 🙈 przed ciążą codziennie kibelek, teraz co 2-3 dni 🤷‍♀️
 
Ja jestem na L4 bo lekarz kazał mi się oszczędzać, a pracuję w kancelarii. Mam głupie pytanie laski, czy cały czas bolą was piersi? Bo mnie przestały boleć i nie wiem czy to dobrze czy źle 🤷 co myslicie?
Hej, jest git :-) ja niedługo zaczynam jedenasty tydzień i bolą mnie już dużo, dużo mniej niż na początku. Chwilami nawet wcale, a czasami tkliwość wraca, bo nie mogę tego nazwać bólem.
 
reklama
Do góry