reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ja do porodu podchodziłam ze strachem widziałam wszystkie najgorsze warianty Ja mam bardzo niski próg bólu . A porod to pestka po godzinnym leżeniu z mała , ubraniu jej i prysznicu latałam po korytarzu z telefonem obdzwonic rodzinkę. 1000% gorsze było chirurgiczne usuwanie ósemek. W moim przypadku planowanie porodu mija się z celem Ja planowałam inaczej a wyszło zupełnie inaczej życzę sobie drugiego takiego porodu.
 
Może to dziwne, ale ja dopiero będąc w ciazy dowiedziałam się, że poród to nie tylko leżenie i parcie jak na filmach. I że na sali porodowej są np. piłki albo że można wziąć prysznic 😂. Do tej pory wydawało mi się, że filmy odwzorowują rzeczywistość. 🙈😂 Naiwna ja.
Dlatego jak już to do mnie dotarło i zaczęłam zgłębiać internety w poszukiwaniu informacji to dopadł mnie stres. Bo moje wyobrażenie porodu ma się nijak do rzeczywistości. 😁
 
Może to dziwne, ale ja dopiero będąc w ciazy dowiedziałam się, że poród to nie tylko leżenie i parcie jak na filmach. I że na sali porodowej są np. piłki albo że można wziąć prysznic 😂. Do tej pory wydawało mi się, że filmy odwzorowują rzeczywistość. 🙈😂 Naiwna ja.
Dlatego jak już to do mnie dotarło i zaczęłam zgłębiać internety w poszukiwaniu informacji to dopadł mnie stres. Bo moje wyobrażenie porodu ma się nijak do rzeczywistości. 😁
Jeśli ogarniasz angielski to polecam na YouTube serie ”one born every minute” jest to seria o porodach w UK pokazane jest od przyjęcia do szpitala aż do pojawienia się dzidziusia na świecie. Bardzoooo to polecam ogladnac. Ja aktualnie zaczęłam na nowo to oglądać bo po prostu lubię😅
 
Może to dziwne, ale ja dopiero będąc w ciazy dowiedziałam się, że poród to nie tylko leżenie i parcie jak na filmach. I że na sali porodowej są np. piłki albo że można wziąć prysznic 😂. Do tej pory wydawało mi się, że filmy odwzorowują rzeczywistość. 🙈😂 Naiwna ja.
Dlatego jak już to do mnie dotarło i zaczęłam zgłębiać internety w poszukiwaniu informacji to dopadł mnie stres. Bo moje wyobrażenie porodu ma się nijak do rzeczywistości. 😁
Ale na sali porodowej są piłki z których można skorzystać i prysznic żeby zmniejszyć skurcze
 
Jeśli ogarniasz angielski to polecam na YouTube serie ”one born every minute” jest to seria o porodach w UK pokazane jest od przyjęcia do szpitala aż do pojawienia się dzidziusia na świecie. Bardzoooo to polecam ogladnac. Ja aktualnie zaczęłam na nowo to oglądać bo po prostu lubię😅
O to coś w stylu newborn on russia:) też oglądałam w poprzedniej ciąży i były różne porody, ciążę mnogie,pojedyńcze,przenoszone, wcześniaki, młode mamy, mamy 40+. :)
 
Dziewczyny, mam dylemat. Mam już skierowania na badania do zrobienia do 10tc (od lekarza z pakietu medycznego z pracy), mam też oczywiście zdjęcia i opis USG. Jak myślicie, na pierwszą wizytę u lekarza prowadzącego pójść już z wynikami tych badań? 🤔
 
reklama
Do góry