reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Jak już temat wystających brzuchów to może wejdźmy na temat rozstępów 😂
Od wczoraj pomyślałam, że może czas na jakiś olej na brzuch + biust. Smaruje się narazie tym co mam ale może któraś z Was poleci coś fajnego ? Chyba zacznę też szczotkowanie bo ostatnio modne i podobno się sprawdza.

I jeszcze do dziewczyn ze śląska - wiecie coś o programie darmowych badań prenatalnych? Koleżanka miała w 2020 za darmo, teraz podobno też są. Zobaczyłam może dwie strony w internecie ale znalazłam info , że +35 lub podejrzenie wad. Dziś już włącza mi się spanie i pewnie poszukam jutro ale może Wy wiecie coś więcej?
 
Jak już temat wystających brzuchów to może wejdźmy na temat rozstępów 😂
Od wczoraj pomyślałam, że może czas na jakiś olej na brzuch + biust. Smaruje się narazie tym co mam ale może któraś z Was poleci coś fajnego ? Chyba zacznę też szczotkowanie bo ostatnio modne i podobno się sprawdza.

I jeszcze do dziewczyn ze śląska - wiecie coś o programie darmowych badań prenatalnych? Koleżanka miała w 2020 za darmo, teraz podobno też są. Zobaczyłam może dwie strony w internecie ale znalazłam info , że +35 lub podejrzenie wad. Dziś już włącza mi się spanie i pewnie poszukam jutro ale może Wy wiecie coś więcej?
Jak już chcesz się smarować, to do listy polecam dodać jeszcze pośladki 😉
 
Ooo matko z córką to ja nie miałam dziecka moja budziła się raz w nocy na karmienie i tyle w ciągu dnia spała jadła i leżała . Miałam wysprzątane wyprasowane i pękałam z nudów . Ciekawe jaki będzie drugi egzemplarz

To ja marzę, by mieć drugie takie dziecko. Powiedzmy do października będę żyć w ułudzie, że się uda 🤣🤣🤣
 
Jak już temat wystających brzuchów to może wejdźmy na temat rozstępów 😂
Od wczoraj pomyślałam, że może czas na jakiś olej na brzuch + biust. Smaruje się narazie tym co mam ale może któraś z Was poleci coś fajnego ? Chyba zacznę też szczotkowanie bo ostatnio modne i podobno się sprawdza.

I jeszcze do dziewczyn ze śląska - wiecie coś o programie darmowych badań prenatalnych? Koleżanka miała w 2020 za darmo, teraz podobno też są. Zobaczyłam może dwie strony w internecie ale znalazłam info , że +35 lub podejrzenie wad. Dziś już włącza mi się spanie i pewnie poszukam jutro ale może Wy wiecie coś więcej
Jeżeli chodzi o smarowidła używałam bio Oil był lata temu na topie oraz palmersa tummy butter . Czy polecam sama nie wiem do 8 miesiąca ciąży wychwalałam nie wierzyłam w genetyke moja mama ma rozstępy a ja nie miałam ale pewnego poranka budzę się i czuje jak swędzi mnie bardzo brzuch patrze a tu jak by mnie ktoś skalpelem pochlastał po brzuchu . Wiec chyba w żadne smarowidła nie wierze w tej ciąży sprobuje mustelę ale nie wierzę że cokolwiek mnie uchroni.
 
U mnie dziś brzuch jak bomba. Nie wiem czy tak na zdjęciu widać ale na żywo jest mega wzdęty... Sory za brudna bluzkę ale przed chwilą pomidor mnie zaatakował 😂 U was też takie duże, wzdęte brzuchy na tak wczesnym etapie ciąży?

Ja mam wzdęcia okropne. Wypróżniam się normalnie i nie jem ciężkich potraw, ale mój brzucha to balon... zazwyczaj to kości biodrowe mi wystawały, a nie pępek 😅
Przybijam piątkę 😜Wzdęty brzuch mam i ja 🙈
 
Ja tez będę stosować Mustele. Ale poczekam do końca 1 trymestru. Pamiętam, że swego czasu to ja Mustellę i witaminki kupowałam przez internet np. w Gemini ale teraz to nie wiem czy tak się opłaca:)
 
Wracam z dobrymi wiadomościami!!!
Jest ciąża. Coś tam widać. Wybłagałam polskiego gina (mieszkam w Irl) i przyjął mnie dzisiaj.

Okazało się, ze ciąża jest o tydzień młodsza i dlatego babka nie widziała nic na scanie w piątek. Dzisiaj 5t6d. Zarodka jeszcze nie widać dobrze, ale najważniejsze że coś widać.

Przeryczałam dwa dni. A okazało się że nie potrzebnie. Boże, co za ulga!!!
 
Jak już temat wystających brzuchów to może wejdźmy na temat rozstępów 😂
Od wczoraj pomyślałam, że może czas na jakiś olej na brzuch + biust. Smaruje się narazie tym co mam ale może któraś z Was poleci coś fajnego ? Chyba zacznę też szczotkowanie bo ostatnio modne i podobno się sprawdza.
Ja sobie kupiłam kilka dni temu oliwkę Mamas Babydream z Rossmanna. Ma fajny skład, nieźle opinie i nie kosztuje miliona monet (zapłaciłam około 14 zł).
Póki co zauważyłam, że dobrze wycisza swędzenie skóry, które w związku z zimą i ciążą mnie dopadło.
Może któraś z Was też stosowała/stosuje i może się wypowiedzieć na temat działania długofalowego? 😁
 
reklama
Wracam z dobrymi wiadomościami!!!
Jest ciąża. Coś tam widać. Wybłagałam polskiego gina (mieszkam w Irl) i przyjął mnie dzisiaj.

Okazało się, ze ciąża jest o tydzień młodsza i dlatego babka nie widziała nic na scanie w piątek. Dzisiaj 5t6d. Zarodka jeszcze nie widać dobrze, ale najważniejsze że coś widać.

Przeryczałam dwa dni. A okazało się że nie potrzebnie. Boże, co za ulga!!!
Super:) Rośnijcie zdrowo.
 
Do góry