reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Hehe o tym nie pomyślałam 😀 może spróbuje umówić się na NFZ bo nie wytrzymam do następnej wizyty u mojej ginekolog 27 marca a będę się jeszcze bardziej nakręcać ze może coś jest nie tak.
ouu 27 marca to strasznie daleki termin :) ja to mysle ze teraz bede miec 26 lutego, potwierdzimy ciaze a za 3 tyg od tej wizyty sprawdzimy jak sie rozwija. Tak pi razy oko po 4 wizyty na trymestr + usg I trymestru II i III te powazniejsze :p
 
reklama
Ja też nie mówię na lewo i prawo o ciąży itd, ja w zasadzie nawet nie czuje takiej potrzeby rozpowiadać każdemu 😂 poza mężem wiedzą tylko moi rodzice i tak na razie zostanie.
Z drugiej jednak strony wyznaje w życiu zasadę pozytywnego przyciągania i nie myślę o najgorszym, wierzę że wszystko będzie dobrze bo i tak nie mam na to żadnego wpływu :)
 
Też myślę o Wielkanocy :) 3 marca mam gina, zobaczymy co tam się w środku dzieje i pewnie zamówimy już Młodej koszulkę "Starsza siostra" :D wyskoczy w niej jak odwiedzimy rodzinkę na świeta.

Haha, ja już kupiłam „super brother” i druga „best brother” [emoji28] nie mogłam się powstrzymać [emoji2370] już nie mogę się doczekać aż młody w niej wparuje do teściów [emoji28][emoji28] ale to nie wcześniej jak na koniec marca, po prenatalnych [emoji85]
 
Ja też się boję komukolwiek powiedzieć planuje to zrobić jak będę znała płeć myślę oby po Wielkanocy wszystko było wiadomo. W 1 ciąży poznałam płeć w 14tygodniu ciekawe jak to będzie teraz
Tez planuje na święta powiedzieć. 12tydzień będzie szedł wtedy. Ale nie wiem jak to będzie bo od wczoraj 5-0 mdli mnie strasznie😱 widziałam ze pisaliście o imbirze, soku znaleźć nie mogłam to sobie kupiłam korzeń o cyckam, oby przeszło 🙄 a jeszcze w zeszłym tyg narzekałam, że tylko mnie piersi bolą 👿
 
reklama
Tez planuje na święta powiedzieć. 12tydzień będzie szedł wtedy. Ale nie wiem jak to będzie bo od wczoraj 5-0 mdli mnie strasznie😱 widziałam ze pisaliście o imbirze, soku znaleźć nie mogłam to sobie kupiłam korzeń o cyckam, oby przeszło 🙄 a jeszcze w zeszłym tyg narzekałam, że tylko mnie piersi bolą 👿
Mnie wczoraj pierwszy raz mdliło ale miałam smaka na piwo wypiłam szklankę Lecha free i przeszło wszystko 😱
 
Do góry