reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Ja będę miała 1 dziecko i boję się tego co będzie więc do szkoły rodzenia pójdziemy 😂

Pracować będę nie wiem ile - zobaczymy 🙈 ginekolog już mi chiala dać zwolnienie więc u niej widać wystarczy ciąża i już można leżeć 😂😂
 
reklama
Ja będę miała 1 dziecko i boję się tego co będzie więc do szkoły rodzenia pójdziemy 😂

Pracować będę nie wiem ile - zobaczymy 🙈 ginekolog już mi chiala dać zwolnienie więc u niej widać wystarczy ciąża i już można leżeć 😂😂
:D masz jeszcze nas. Napewno mamuski powiedza Ci na co zwaracac uwage 3 trym, jak sie objawia porod, co warto kupic. Czym sie rozni cc od sn ;p poza oczywistym aspektem ze jendo jest operacja, ale przebieg, dalsza pielegnacja regeneracja, laktacja. Spokojnie :D wiekszosc znas jest w dopiero 2 mc :p... i wszytskie dopiero w 1 trymestrze.
 
@Valezi dzięki za podpowiedź, nie spodziewałam się że w takich kawach może być tyle świństwa. Poczytam i może wybiorę coś dla siebie a jak nie to na kawe inkę się przerzucę 😂
 
Ja już po USG. Jestem załamana. Nic nie widać. Powinnam być w 6t3d. A tam tylko jakaś czarna kropka na ekranie. Laska która robiła mi USG nie mogła stwierdzić ciąży. Wzięła betę i zobaczymy.

Ja już straciłam nadzieję
 
:D masz jeszcze nas. Napewno mamuski powiedza Ci na co zwaracac uwage 3 trym, jak sie objawia porod, co warto kupic. Czym sie rozni cc od sn ;p poza oczywistym aspektem ze jendo jest operacja, ale przebieg, dalsza pielegnacja regeneracja, laktacja. Spokojnie :D wiekszosc znas jest w dopiero 2 mc :p... i wszytskie dopiero w 1 trymestrze.

Heheh no właśnie na to liczę 🙈
Już się trochę dowiedziałam z tego forum 😁
Czytam wszystko uważnie i notuje w głowie 😂😂
 
Cześć dziewczyny. Nie jestem typem forumowym, ale piszę, bo nie wiem co mam myśleć. Dziś mój 31 dc i odebrałam betę 1582. Jakoś chyba dużo. Czy ktoś jeszcze zna podobne przypadki, które zakończyły się dobrze? Lekarza mam 25 lutego.
Po 48 h w 33 dc wynik 3870. Przyrost 144%. To standardowy przyrost czy jednak troche większy?
Mam nadzieję że wszystko jest ok i tym razem doczekam się szczęśliwego końca.
 
@Valezi dzięki za podpowiedź, nie spodziewałam się że w takich kawach może być tyle świństwa. Poczytam i może wybiorę coś dla siebie a jak nie to na kawe inkę się przerzucę 😂
Skoro pijesz rozpuszczalne to rozumiem, ze nie lubisz mocnej kawy... wiec może dobrym rozwiązaniem przędzie przedłużone espresso ze spienionym mlekiem. Myśle ze zakochasz się bardziej niż w tym napoju kawowym 😀
 
Ja już po USG. Jestem załamana. Nic nie widać. Powinnam być w 6t3d. A tam tylko jakaś czarna kropka na ekranie. Laska która robiła mi USG nie mogła stwierdzić ciąży. Wzięła betę i zobaczymy.

Ja już straciłam nadzieję
Kurczę bardzo przykro! Faktycznie na takim etapie już powinnaś zobaczyć zarodek z serduchem.. Jednorazowa beta nic nie powie, trzeba by było przyrost zrobić. I dla pewnosci poszła bym do innego ginekologa.
Trzymaj się ciepło!
 
reklama
Po 48 h w 33 dc wynik 3870. Przyrost 144%. To standardowy przyrost czy jednak troche większy?
Mam nadzieję że wszystko jest ok i tym razem doczekam się szczęśliwego końca.
Wszystko ok. Ale wartości spore jak na tak wczesną ciąże. To oczywiście nic złego, ale być może zwiastuje podwójne szczęście. Co prawda nie zawsze, ale może 🤗😍
 
Do góry