reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

High Need Baby czy dziecko o wysokich potrzebach. Mój synek nigdy jako noworodek po przebudzeniu nie przeciągał się, nie kwilił, tylko od razu wrzeszczał, żądając na już spełnienie swoich potrzeb.
Do tego kompletna nieprzewidywalność, nieodkładalność, pierwsze miesiące niemal ciągle na rękach, mega problemy ze spaniem (turbo drzemki w dzień 15-maks30 minut, a w nocy milion pobudek), wieszanie prania z dzieckiem na ręku i takie inne atrakcje 😜
 
reklama
@Mama23????? Ja pije tylko rozpuszczalna, ale myślę że nie trzeba całkowicie rezygnować z kawy, wiadomo żeby nie pić jej litrami ale tak jedna czy dwie to jak najbardziej myślę że mozna. Może inne dziewczyny mają jakąś większą wiedzę na ten temat.
@Kaamilaaa ja mam już dwójkę dzieci, córcia w lipcu będzie miała 7 a synek teraz w marcu 5. Jesteśmy na tym samym etapie, u mnie tp na 21.10 😉 my chcieliśmy trzecie dziecko a i tak jestem przerażona 😂
@Wylogowana myślę że musi to po prostu minąć, może drzemka pomoze jak łapie cie taka niemoc?
 
@Mama23????? Ja pije tylko rozpuszczalna, ale myślę że nie trzeba całkowicie rezygnować z kawy, wiadomo żeby nie pić jej litrami ale tak jedna czy dwie to jak najbardziej myślę że mozna. Może inne dziewczyny mają jakąś większą wiedzę na ten temat.
@Kaamilaaa ja mam już dwójkę dzieci, córcia w lipcu będzie miała 7 a synek teraz w marcu 5. Jesteśmy na tym samym etapie, u mnie tp na 21.10 😉 my chcieliśmy trzecie dziecko a i tak jestem przerażona 😂
@Wylogowana myślę że musi to po prostu minąć, może drzemka pomoze jak łapie cie taka niemoc?
Przerzuć się proszę z tej rozpuszczalnej na normalną 🙏🏻 W tym rozpuszczalnym granulacie nie ma w ogóle kawy... a jest milion rzeczy niewiadomego pochodzenia. Oczywiście są zdrowe, dobre kawy rozpuszczalne ale dużo droższe od dobrej kawy ziarnistej.
 
My już po szczepieniu. Trzy osoby trzymały moją roczną taka silna i podobno bardzo charakterystyczna bo dużo mówi jak na rok.

Woow, 3 osoby? [emoji85] niezle [emoji28] jaka to szczepionka?
Moj pogodzony z losem zawsze idzie na te szczepionki [emoji28] na szczęście następne dopiero jakoś w okolicy 6 roku życia [emoji28]
 
Woow, 3 osoby? [emoji85] niezle [emoji28] jaka to szczepionka?
Moj pogodzony z losem zawsze idzie na te szczepionki [emoji28] na szczęście następne dopiero jakoś w okolicy 6 roku życia [emoji28]
Mem czyli odra świnka różyczka plus pneumokoki. O ile coś nie przekrecilam. Moja od początku jest mega silna. Teraz się potrafi podciągać na kojcu jak na drążku.
 
High Need Baby czy dziecko o wysokich potrzebach. Mój synek nigdy jako noworodek po przebudzeniu nie przeciągał się, nie kwilił, tylko od razu wrzeszczał, żądając na już spełnienie swoich potrzeb.
Do tego kompletna nieprzewidywalność, nieodkładalność, pierwsze miesiące niemal ciągle na rękach, mega problemy ze spaniem (turbo drzemki w dzień 15-maks30 minut, a w nocy milion pobudek), wieszanie prania z dzieckiem na ręku i takie inne atrakcje 😜
jeny jakby czytała o moim bracie 😂 urodził się jak miałam u lat i doskonale pamiętam jak przez 8 miesięcy wiecznie wrzeszczal i nie potrafił 30 sekund ulezec bez poruszania wózkiem czy wzięcia na ręce 😂😂😂
 
reklama
Do góry