reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Nie mogłam dzisiaj spać w nocy, tak mnie piersi bolały :( są duże, więc nie ważne jak się przekręcę, i tak je gniotę podczas snu ;) haha. Jak wstałam do toalety w środku nocy, to myślałam, że zejdę z tego świata...
Też mnie bolą :( w ogóle muszę kupić sobie kilka sportowych staników, bo nie mogę już wytrzymać w zwykłych po domu.

Ja wczoraj miałam zachciewajkę na McDouble z McDonalda. Wracałam z pracy i myślałam, że nie wytrzymam jak nie zjem xD
 
Ja mam 3 marca prywatnie, a 16 marca na NFZ :O nie spodziewałam się takich kolejek! Zapytałam o panią gin, która też przyjmuje w przychodni, to do niej terminy... na maj.
 
też zastanawiam się czy umawiać sie na nfz,, tylko byłoby śmiesznie bo obaj lekarze NFZ i PRV pracują w tym samym szpitalu. a jest ktoś może ze śląska?
 
reklama
Do góry