reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Mój lekarz sprawdza mi szyjkę co wizytę jak nie palpitacje nie to przez USG.
Mój mąż to się śmieje, że gin nie sprawdza czy tam jest wszystko ok, tylko jak widzi fajne dupy to se popatrzy🙈😂 a jak przyjdzie jakas babcia to jej mówi, no u Pani wszystko dobrze, proszę przyjść za kilka lat...nie, nie trzeba się rozbierać, dobrze Pani wyglada🤦🏽‍♀️
 
Jestem po wizycie, narazie wszystko u nas w porządku ale nie wiedzą skąd krew😨 mam czekać do wizyty u położnej, szyjka macicy dalej nie sprawdzona 😶 jestem przerażona tym jak lekko podchodzą tu lekarze do wszystkich plamien/krwawień
Cieszę się, że z Wami wszystko dobrze. 😀 a byłaś na sorze czy u swojego lekarza? Mi na sorze za każdym razem sprawdzali przy krwiakach. Jak robili Ci badanie USG, tu jestem laikiem więc opiszę jak ja to nazywam, włączali podczerwień? Wtedy pokazuje krew, albo skąd się sączyła jak nie mogli np u mnie już znaleźć krwiaka bo się opróznił. Sa dwa kolory niebieski i czerwony.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, miło mi się przywitać z Wami! Obecnie jestem w 12+2 i to moja druga ciąża. Przewidywany termin porodu z OM to 27.10. W domu mam już córeczkę, która w listopadzie skończy 4 latka. Ciąża jak do tej pory przebiega trudniej niż poprzednia, mam zdiagnozowaną cukrzycę ciążową, a łożysko jest przodujące (aktualnie ułożyło się za nisko i zasłania drogi rodne). Mamy nadzieję, że się podniesie i będzie wszystko dobrze. Kolejna wizyta 6 maja.
 
reklama
Do góry