reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Na temat krwiaków się nie wypowiem ale jeśli chodzi o wzdęcia to u mnie pomaga jak zwiększę ilość płynów i zjem lekka kolację, to na drugi dzien po wzdęciach nie ma śladu. Ale tak żeby natychmiastowo zlikwidować to nie mam pomysłu [emoji52]

Jak coś, to można brać espumisan, jest bezpieczny w ciąży [emoji4]
 
reklama
Na temat krwiaków się nie wypowiem ale jeśli chodzi o wzdęcia to u mnie pomaga jak zwiększę ilość płynów i zjem lekka kolację, to na drugi dzien po wzdęciach nie ma śladu. Ale tak żeby natychmiastowo zlikwidować to nie mam pomysłu 😐

Jak coś, to można brać espumisan, jest bezpieczny w ciąży [emoji4]
Dziękuję. Wypróbuję. Chociaż u mnie nie ma znaczenia co zjem. Jedynie po krwi, jabłkach i herbacie nie mam. Tak pojawiają się od razu.
 
Tak Espumisan jest bezpieczny dla kobiet w ciąży to możesz sobie pobrać. Co do krwiaków jakvmiałam to zwiększyłam dawkę witaminy C. 3 tygodnie później już kwiaka nie było. Ale nie wiem czy sam się wchłonął czy to zasługa duphastonu czy spożywanie witaminki c dla kobiet w ciąży :)
 
Tak Espumisan jest bezpieczny dla kobiet w ciąży to możesz sobie pobrać. Co do krwiaków jakvmiałam to zwiększyłam dawkę witaminy C. 3 tygodnie później już kwiaka nie było. Ale nie wiem czy sam się wchłonął czy to zasługa duphastonu czy spożywanie witaminki c dla kobiet w ciąży :)
Wypróbuje. Męczą mnie te krwiaki i cały czas ta niepewność czy wszystko jest dobrze
 
A czy to nie jest tak, że po espumisanie ciężko zapanować nad "pierdzeniem" ?[emoji28]
Tak słyszałam ale nie mam pojęcia czy to prawda [emoji1]

Może zależy od osoby [emoji28] Mnie pomagał jak bolał mnie aż brzuch od wzdęć, wtedy po prostu było mi dużo lżej i nie bolał brzuszek, ale nie przypominam sobie żeby działał jakoś wiatropędnie [emoji848][emoji848]
 
reklama
Do góry