reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, mam pytanie :) kiedy informowałyście pracodawcę o ciąży? Już to zrobiłyście czy jeszcze czekacie?
Powiedziałam kilka dni po wizycie potwierdzającej czyli ok 5 tygodnia. Pracujemy tak, że szefowa często spędza z nami kilka godzin dziennie, więc jakby się ta ciąża nie skończyła to wiedziałaby.
 
Też chciałam córkę bo mam ubrań tyle po pierwszej że szok. A mąż chciał syna. Z radości wręcz lata nad ziemią 😂
U nas będzie to nasze pierwsze wyczekane i wymarzone dziecko bo pierwszej ciąży nie udało mi się dotrzymać. Marzy mi się córka ale oczywiście syna tez będę kochać całym sercem. Najważniejsze żeby maluszek był zdrowy
 
U nas będzie to nasze pierwsze wyczekane i wymarzone dziecko bo pierwszej ciąży nie udało mi się dotrzymać. Marzy mi się córka ale oczywiście syna tez będę kochać całym sercem. Najważniejsze żeby maluszek był zdrowy
Ja przy pierwszej ciąży, którą straciłam myślałam,że to będzie dziewczynka. Był chłopiec. Teraz stwierdziłam, że nie będę słuchać bo wyglądasz tak to będzie to. Czekałam z nadzieję, żeby badania potwierdziły, że jest zdrowe. I jest. Będzie dziewczynka. I tak jak Ty, my również czekamy na nią, bo to będzie nasze pierwsze, które przyjdzie na świat. Wyczekiwana przez wszystkich.
 
U nas będzie to nasze pierwsze wyczekane i wymarzone dziecko bo pierwszej ciąży nie udało mi się dotrzymać. Marzy mi się córka ale oczywiście syna tez będę kochać całym sercem. Najważniejsze żeby maluszek był zdrowy
Jak się urodzi bez względu na płeć to jest najukochańsze dziecko na świecie ja poprzednio chciałam chłopca A mi wyszła córka i teraz sobie nie wyobrażam jak by był Miała być kimś innym
 
reklama
Cześć. Jestem tu nowa. W chwili obecnej jestem w 13 +2 tygodniu ciąży. Jestem po badaniu prenatalnych sanco. Będę miała córeczkę. Mam pytanie czy też borykacie się ze wzdeciami. U mnie trwają już prawie miesiąc, zawsze po jedzeniu. Czy macie problemy z krwiakami i mocnymi bólami przed ich pojawieniem się i plamieniem jak się oczyszczają?
Na temat krwiaków się nie wypowiem ale jeśli chodzi o wzdęcia to u mnie pomaga jak zwiększę ilość płynów i zjem lekka kolację, to na drugi dzien po wzdęciach nie ma śladu. Ale tak żeby natychmiastowo zlikwidować to nie mam pomysłu 😐
 
Do góry