reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Chyba zaczyna mi pęcherz swirowac 🙈 coraz częściej muszę siku, dopiero byłam i znów muszę i czuje też właśnie takie bóle jakby na środku to może macica się już powiększa? 🤔I wtedy zaraz latam do kibelka
Też mam takie bóle i też obstawiam, że to macica sobie robi miejsce, a mój mąż mówi, że mała lub mały się zakotwicza :-D i stąd te bóle. Ja mam nawet czasem takie żgnięcia, że tak powiem. Mam nadzieję, że to w miarę norma :-)
 
Zrobiłam betę, w środę powtórzę i zobaczymy. Byłam u położnej przelotem. Kazała się oszczędzać i zadzwonić jak będę miała wyniki bety. Była chyba dość optymistycznie nastawiona do tego wszystkiego, więc póki jest szansa, będę się jej trzymać kurczowo.
 
@anio0 ja też byłam😁 u mnie wyniki będę dopiero koło 17
Wydaje mi się że przy mnogiej chyba beta też powinna być wysoka, a miałam tylko 76. Ale ciekawość mnie teraz zżera :D
A badalas tylko raz betę? Bo to późniejsze przyrosty są mega wysokie z tego co dziewczyny pisały na forum. Kiedy masz wizytę?
 
@anio0 ja też byłam😁 u mnie wyniki będę dopiero koło 17

A badalas tylko raz betę? Bo to późniejsze przyrosty są mega wysokie z tego co dziewczyny pisały na forum. Kiedy masz wizytę?
Byłam właśnie dzisiaj, zobaczymy :) Wizyta 19.02 ale jak już będą wyniki drugiej bety to zadzwonię do lekarza i podpytam czy termin wizyty jest ok.
Ja to nie wiem, mam wrażenie jakbym zdiagnozowała sobie kolejną przypadłość typu niedoczynność tarczycy, a nie ciążę :D ciągle w to nie mogę uwierzyć.
 
Byłam właśnie dzisiaj, zobaczymy :) Wizyta 19.02 ale jak już będą wyniki drugiej bety to zadzwonię do lekarza i podpytam czy termin wizyty jest ok.
Ja to nie wiem, mam wrażenie jakbym zdiagnozowała sobie kolejną przypadłość typu niedoczynność tarczycy, a nie ciążę :D ciągle w to nie mogę uwierzyć.
Będzie dobrze😘, jak będziesz dzwoniła to popytaj o ten wysoki progesteron. Ja jeszcze teoretycznie przed terminem @ więc zobaczymy co beta pokaże dzisiaj i w środę
 
reklama
Ja jutro mam wizytę i nie mogę się doczekać [emoji854] pewnie tylko pęcherzyk będzie ale i tak będę szczęśliwa i spokojniejsza :) chociaż niby w aplikacji wyczytałam że serduszko pojawia się 21 dni od zapłodnienia więc być może jednak coś będzie [emoji848]czas pokaże [emoji28]
To czekam, na którą wizyta? I który to tc u Ciebie?
 
Do góry