reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

@Valezi cidkawa ta wanienka stokke flex! Od razu zapytam - to jakiejs szwedzkiej firmy? Bo kojarze taka firme, ktora produkuje cuda dla dzieci, m.in.taki krzeselko do karmienia, ktore rosnie razem z dzieckiem. Kojarze, taaa, ale oczywiscie z moja skleroza sobie nie przypomne teraz

Mam! Nazywa sie Stokke Tripp Trapp. Tochyba ta sama firma?
Norweska. Tak dużo tego produkują.
 
reklama
Do wanienki z noworodkiem będziesz musiała się schylać, wiec stojak jest super. Tym bardziej ze pod prysznicem to albo trochę wejść. Chyba ze masz szerokie wejście i będzie wygodnie.
To biore ze stelazem, plecy i tak dostana wpierdziel w 3 trymestrze.
Kurdeee, musze sie zebrac zeby troche ogarnac chacjende zanim maz wroci. Gdyby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce 😁
 
@Valezi cidkawa ta wanienka stokke flex! Od razu zapytam - to jakiejs szwedzkiej firmy? Bo kojarze taka firme, ktora produkuje cuda dla dzieci, m.in.taki krzeselko do karmienia, ktore rosnie razem z dzieckiem. Kojarze, taaa, ale oczywiscie z moja skleroza sobie nie przypomne teraz

Mam! Nazywa sie Stokke Tripp Trapp. Tochyba ta sama firma?
ale te krzesełka drogie jak cholera 🙈
 
Wanienke to mialam taka na wypasie. Wanienko przeyjak na solidnym stelazu na kolach i z polka na kosmetyki. Rozkladane i skladane wszysko. Wanienka miala odplyw wody, wglebienie na gabeczki i takie sitko do mycia wlosow. Aaaaaa tam. Kolejny grat. Jak ja nie moglam sie doczekac az sie tego pozbede z domu. Mam za mala lazienke. Kupie se teraz mala plastikowa i pomyje smrodo tak do 3 mc, a potem to juz ja do wanny wrzucalam i plukalam. Jak miala 5 mc to juz siedziala i kąpiel byla zabawa:p nie musialam nic targac, ani sie specjalnie nad nia schylac i chodowac garba. Tylko pilnowalam zeby dziecko podczas zabawy mi sie nie utopilo;p Do 5 mc mylam ja co 4 dni, latem codziennie ale juz siedziala i to byla forma rekreacji przed snem, a teraz co 2 dzien :p Nie chce mi sie sluchac jej wrzaskow jak ja ubieram w pizame.
 
Przepraszam że Wam tylek zawracam ale czy miała któraś tak jak ja wczoraj. Dzisiaj cały dzień spokój, nawet bólu brzucha brak a teraz wstałam kolację robić to pociekło ze mnie krwią w kolorze jak miesiączkowa. Wiem że to obrzydliwie brzmi 😔 ale chce mieć nadzieję że jednak nadal mam szanse na moje maleństwo. Znów wpadam w panikę i tak jak mnie brzuch nie bolał tak teraz z nerwów zaczął porządnie.
 
Moja sasiadka poronila 3 razy, za 4 razem nie wiedziala ze jest w ciazy i kopala caly dzien w ogrodzie na sloncu czy cos. Zemdlala i wyladowala w szpitalu. Okazalo sie ze jest w ciazy. Po 4 dniach od usg dostała krwotoku. Donosiła i jej syn jest od mojej smierdzielli mlodszy o 2-3 mc. jak sie nie pokoisz mozesz jechac jeszcze raz na sor, jak nie ten szpital to inny, albo do jakiegos gina ktory jest czynny niech Ci usg chociaż zrobi. Bierz tego proga, lykaj nospe/buscpan zapobiegawczo uzupelnij diete magnezem i leż.
 
Są nie poważni że nie zostawili cie na
Przepraszam że Wam tylek zawracam ale czy miała któraś tak jak ja wczoraj. Dzisiaj cały dzień spokój, nawet bólu brzucha brak a teraz wstałam kolację robić to pociekło ze mnie krwią w kolorze jak miesiączkowa. Wiem że to obrzydliwie brzmi 😔 ale chce mieć nadzieję że jednak nadal mam szanse na moje maleństwo. Znów wpadam w panikę i tak jak mnie brzuch nie bolał tak teraz z nerwów zaczął porządnie.
A dlaczego oni Cię nie zostawili w szpitalu ? Wydawało mi się, że tak byłoby najbezpieczniej. Mnie w pierwszej ciąży zostawili na 3 dni . Kiedy masz jakaś kolejną wizytę czy swojego lekarza...
 
Na buscopan mam uczulenie ale nospe wezmę. Ja mam jechać do nich jak zacznie się większe krwawienie ale mówiła że wtedy to już zacznie się poronienie. Teraz było jednorazowo ale już sie boje nawet iść siku. Leżę i zaciskam nogi. Myślałam że ten Progesteron pomoże. 😔
 
reklama
Na buscopan mam uczulenie ale nospe wezmę. Ja mam jechać do nich jak zacznie się większe krwawienie ale mówiła że wtedy to już zacznie się poronienie. Teraz było jednorazowo ale już sie boje nawet iść siku. Leżę i zaciskam nogi. Myślałam że ten Progesteron pomoże. 😔
Pomoze.... ale nie z dnia na dzien jedna tabletka. Jesli sie nie rozkreci krawienie to za pare dni Twoj organizm sie wyciszy. Teraz macica sie rozrasta, szyjka jest napuchnieta, mocno ukrwiona, moze jakas torbiel Ci pekla i nie zauwazyli, moze mialas jakiegos krwiaczka.
 
Do góry