reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Jejku, dziewczyny ile stron napisaliście, a ja w tym czasie spałam. 😂😂 nie wiem jak to będzie jutro, jak będę musiała wstać o 6:30, to chyba pójdę spać o 18. To ciągle zmęczenie jest męczące 😂😂

Mam bardzo dziwny objaw - przestałam odczuwać tak wiele smaków jak czułam przed ciążą. Jem, ale nie czuje tak mocno, intensywnie. Jem, czuje, ale nie mam eksplozji smaków jak zawsze. :(
 
reklama
Ja już oficjalnie z wami ❤️ dzisiaj test elektryczny dał wynik pozytywny. Także jestem w ciąży!! Termin porodu według miesiączki to 19 październik. Mam syna starszego z 14 października. A że będę miała na 99% cesarkę to tu gdzie mieszkam robi się kilka dni wcześniej przed terminem z miesiączki 😂
Gratulacje!!
 
Ja już oficjalnie z wami [emoji3590] dzisiaj test elektryczny dał wynik pozytywny. Także jestem w ciąży!! Termin porodu według miesiączki to 19 październik. Mam syna starszego z 14 października. A że będę miała na 99% cesarkę to tu gdzie mieszkam robi się kilka dni wcześniej przed terminem z miesiączki [emoji23]

Gratulacje :) tez ich uzywalam lubię te testy :)
 
Ja już oficjalnie z wami ❤️ dzisiaj test elektryczny dał wynik pozytywny. Także jestem w ciąży!! Termin porodu według miesiączki to 19 październik. Mam syna starszego z 14 października. A że będę miała na 99% cesarkę to tu gdzie mieszkam robi się kilka dni wcześniej przed terminem z miesiączki 😂

Super, gratulacje!!! :-)
A to starszy syn w jakim wieku teraz? Pytam z ciekawości, bo u mnie to pierwsza ciąża. Planujemy dwójkę i wciąż rozmyślamy jak to najlepiej rozplanować :-) jedni radzą żeby od razu dwójkę dzieci pod rząd (człowiek nie wypada z "rytmu" i są wciąż pod ręką wszelkie akcesoria), z drugiej strony trochę przeraża mnie 4- ro letnia przerwa w pracy. Oczywiście rodzina jest dla mnie ważniejsza niż kariera, boję się tylko, że wiecie, wypadnę z rytmu i za te cztery lata moja branża się rozwinie, a ja będę w stanie wymienić tylko bohaterów bajek :-D jak to u Was jest, co myślicie?
 
Super, gratulacje!!! :-)
A to starszy syn w jakim wieku teraz? Pytam z ciekawości, bo u mnie to pierwsza ciąża. Planujemy dwójkę i wciąż rozmyślamy jak to najlepiej rozplanować :-) jedni radzą żeby od razu dwójkę dzieci pod rząd (człowiek nie wypada z "rytmu" i są wciąż pod ręką wszelkie akcesoria), z drugiej strony trochę przeraża mnie 4- ro letnia przerwa w pracy. Oczywiście rodzina jest dla mnie ważniejsza niż kariera, boję się tylko, że wiecie, wypadnę z rytmu i za te cztery lata moja branża się rozwinie, a ja będę w stanie wymienić tylko bohaterów bajek :-D jak to u Was jest, co myślicie?
U mnie bedzie ponad 11 lat różnicy masakra
 
U mnie bedzie ponad 11 lat różnicy masakra
A to wcale nie musi oznaczać, że będzie źle, ja myślę, że wręcz przeciwnie! Przed covidem zabraliśmy bratanków na trampoliny (między nimi jest rok różnicy), a że są mali to zawsze się trzeba rozdzielić i ja biegam za jednym, a mąż za drugim :-D a widziałam wtedy taką piekną rzecz, że właśnie była większa różnica między rodzeństwem (chłopiec był starszy, dziewczynka w wieku "naszych" rozrabiaków) i ten chłopak opiekował się siostrą lepiej niż my razem wzięci. A rodzice pili kawkę na balkonie :-D także ma to swoje plusy ;-)
 
U mnie bedzie ponad 11 lat różnicy masakra
Kochana, ja mam brata starszego o 10 lat i siostrę starszą o... 17 lat! Mamy teraz świetny kontakt, a moja mama wspomina, że jak się urodziłam, to wstydziła się do mnie przyznać, haha. A teraz wstydzi się przyznać do mojej siostry, że ma taką starą córkę ;)
 
U mnie bedzie ponad 11 lat różnicy masakra
Mój brat jest ode mnie mniej więcej o tyle młodszy. I bardzo często z nim zostawałam, kiedy był mały. Praktycznie w każde ferie czy wakacje lub kiedy był chory. Rodzice szli do pracy, a ja z nim byłam. A jak potrzebowałam wyjść ze znajomymi, to przychodziła opiekunka.
On teraz jest dalej w podstawówce, a ja mogę mieć wpływ na jego światopogląd, tłumaczyć mu różne rzeczy, doradzać. Teraz mogę kupować mu różne rzeczy, na które rodzice nie chcą się zgodzić, bo uważają, że to nie potrzebne. A z moim mężem grają sobie w różne gry komputerowe. Także mimo wszystko bardzo dobra różnica wieku.
Teraz moim dzieckiem, a moim bratem będzie 13 lat różnicy i mogą mieć podobną relacje, co ja z moim bratem. :)
 
reklama
Hej gratuluję pozytywnych kresek 🤗
Ja jestem z Newbury, godzinkę od Londynu.
Byłam prywatnie na wizycie potwierdzić ciążę i jutro będę dzwonić do GB żeby mnie umówili z położna ale też słyszałam że samej muszę szukać także różnie jest.
 
Do góry