reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Mi po tym macromaxie po 2 dniach, ale też brałam doustnie trivagin, Mąż też dostał tabletkę.😂
Teraz dmucham i chucham😂
Bałam sie zaparć to od razu flore uzupełniam + siemie lniane do jogutrów😂 żeby sie nie wysilać bo znowu te hemoroidy też mnie przerażają.. jak tak czytam.
Ooo Boże właśnie miałam pytać o hemoroidy😩ja przed sama ciąża i na początku miałam taki problem ze płakać mi się chciało jak miałam iść na toaletę a potem jak z niej schodzilam, mam od wielu lat czasem się uaktywnia ale ostatnio to była jazdaaaaa bez trzymanki no i maści jakieś saszetki do picia i był spokój i od wczoraj znowu jezu.... jak nie pochwa to dupka i jak tu nie zwariować 😱a dodam ze warzywa błonnik w ilościach dużych bo od roku byłam na diecie zrzuciłam 15 kg i nadal pilnuje żeby się nie zatracić w węglach ale jak widać i to na hemoroidy nie bardzo pomaga 🤷‍♀️
 
Mi zawsze lekarz powtarza jak przepisuje leki, że nieleczona infekcja jest groźniejsza dla płodu niż te leki. Także ja się słucham lekarza i nie sugeruje się ulotką 😉
To że coś jest niezalecane, to po prostu koncerny się zabezpieczają. W końcu żadna ciężarna nie da eksperymentować na swoim dziecku, temu jest to nieprzebadane i nie zalecają. Przykładowo jak w poprzedniej ciąży wyszedł mi hemoroid 2 tygodnie przed porodem, poszłam do apteki. Farmaceutka dała mi czopek i sama się zdziwiła, że jest napisane, że nie zalecają kobietom w ciąży. Gdzie jeszcze niedawno można było stosować, a skład się nie zmienił. Ale to właśnie jest taka podkładka.
Oczywiscie, ze tak jest. Natomist jezeli chodzi o klotrimazol, to mowie no, sam lekarz mi zabronił stosowania w 1 trymestrze. Nie ma badań na kobietach tylko na szczurkach, ktore nie wyszly najlepiej, dlatego wolał dmuchac na zimne. 🤷🏻‍♀️
 
Ooo Boże właśnie miałam pytać o hemoroidy😩ja przed sama ciąża i na początku miałam taki problem ze płakać mi się chciało jak miałam iść na toaletę a potem jak z niej schodzilam, mam od wielu lat czasem się uaktywnia ale ostatnio to była jazdaaaaa bez trzymanki no i maści jakieś saszetki do picia i był spokój i od wczoraj znowu jezu.... jak nie pochwa to dupka i jak tu nie zwariować 😱a dodam ze warzywa błonnik w ilościach dużych bo od roku byłam na diecie zrzuciłam 15 kg i nadal pilnuje żeby się nie zatracić w węglach ale jak widać i to na hemoroidy nie bardzo pomaga 🤷‍♀️
Ja teraz biorę SanprobiIBS + siemię lninę i brak problemu z zaparciami. :D
Chociaż i tak sie obawiam, że po porodzie będą te hemoroidy😂
 
Ooo Boże właśnie miałam pytać o hemoroidy😩ja przed sama ciąża i na początku miałam taki problem ze płakać mi się chciało jak miałam iść na toaletę a potem jak z niej schodzilam, mam od wielu lat czasem się uaktywnia ale ostatnio to była jazdaaaaa bez trzymanki no i maści jakieś saszetki do picia i był spokój i od wczoraj znowu jezu.... jak nie pochwa to dupka i jak tu nie zwariować 😱a dodam ze warzywa błonnik w ilościach dużych bo od roku byłam na diecie zrzuciłam 15 kg i nadal pilnuje żeby się nie zatracić w węglach ale jak widać i to na hemoroidy nie bardzo pomaga 🤷‍♀️
Jak juz nic nie pomaga to ja ze swojej strony moge zaproponowac proste, acz skuteczne rozwiazanie (moze brzmi dziwnie, ale u mnie zadzialalo od razu). Proponuje kupic sobie podnozek do toalety - cos a'lla taki stoleczek. Dzieki niemu siedzimy na toalecie w pozycji bardziej anatomicznej - powstalo sporo artykulow na ten temat, mozna poczytac w necie, chodzi glownie o to aby zasymulowac kucanie, bo do tego jest przyzwyczajone nasze cialo. U mnie sie sprawdzilo i polecam wszystkim, choc ci ktorzy tego problemu nie maja, smieja sie z tego. Ale do czasu, do czasu, az ich to nie dopadnie 😛
 
Dzień dobry :)
Wysłałam Małża po landrynki do sklepu... ależ mam na nie chęć od wczoraj. Dobrze, że te chłopy potrafią być tak wyrozumiałe i wspierające, bo sama bym psychicznie chyba nie wytrzymała sama ze sobą ostatnimi czasy ;)
 
Dziewczyny, proszę, potrzebuję porady.
Od 2 tygodni nie jem prawie nic, ostatnie dni to jakaś udręka. Dzisiaj zjadłam jedynie pół miski płatków na śniadanie i dwie suche bulki, a dokladnie to same skorki. Nie jestem w stanie kompletnie nic zjeść. Schudłam już 3,5kg i strasznie mizernieje. Nie wiem, już co robić 😥 Tak jak zawsze jadłam za dwoje tak podczas ciąży nie jestem w stanie nic zjeść ani pić. Czuję, że jestem bardzo głodna ale nic nie mogę zjeść 😥 Czy ma któraś podobnie albo wie jak sobie z tym poradzić?
 
reklama
Dziewczyny, proszę, potrzebuję porady.
Od 2 tygodni nie jem prawie nic, ostatnie dni to jakaś udręka. Dzisiaj zjadłam jedynie pół miski płatków na śniadanie i dwie suche bulki, a dokladnie to same skorki. Nie jestem w stanie kompletnie nic zjeść. Schudłam już 3,5kg i strasznie mizernieje. Nie wiem, już co robić 😥 Tak jak zawsze jadłam za dwoje tak podczas ciąży nie jestem w stanie nic zjeść ani pić. Czuję, że jestem bardzo głodna ale nic nie mogę zjeść 😥 Czy ma któraś podobnie albo wie jak sobie z tym poradzić?
Miałam.. Minęło w miarę możliwości łapie na wieczór ten stan bułka z masłem a obiad no to dość nie zdrowo pizza jakąś zapiekanka i tego typu rzeczy tym się ratowałam 🤷‍♀️i serek wiejski i wafle ryżowe.
 
Do góry