reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Hej dziewczyny,
U mnie z imionami jest problem, bo stary ma chyba odmienny gust niz ja 😂.
Na razie ustaliliśmy, że wstrzymujemy się z wybieraniem do momentu poznania płci. Stary twierdzi, że nie ma co robić sobie podwójnej roboty 😂.
Na pewno chcemy żeby imię było krótkie, bo nazwisko jest długie.
Na ten moment chodzi mi po głowie Bartosz lub Błażej dla chłopca. Dla dziewczynki póki co nie mam pewniaków, zobaczymy co czas przyniesie 😁
 
reklama
Ciekawia mnie opinie uzytkowniczek (o ile takie tutaj sa ;-)) stricte tego szynkowara, bo z jednej strony wydaje sie to super pomysl na zdrowa wedline (te sklepowe maja masakryczny sklad, chyba ze macie jakies sprawdzone godne polecenia firmy?), ale z drugiej duzo zabawy z tym i przede wszystkim caly proces trwa kilka dni. Pytanie, czy podobnych rezultatow czlowiek nie uzyska jak po prostu zamarynuje mieso i upiecze w folii w piekarniku?
M podpowiada, że jest grupa na fejsie - wyroby z szynkowara :) tam czerpie inspiracje ponoć. I naprawdę pyszne są te szyneczki. Takie delikatne, chudziutkie, pyszniutkie... i zdrowsze zdecydowanie ;)
 
Dziewczyny, czy macie już imiona? Czy zastanawiacie się już? A może macie już jakieś swoje ulubione typy? Podzielcie się :) ostatnio słuchałam w radio audycji o imionach i akurat trafiłam na moment jak omawiane były imiona męskie. Najbardziej popularne obecnie to Antoni i Jan, następnie Aleksander i Jakub a na szarym końcu są imiona takie jak Ryszard, Waldemar. Za imie uniwersalne i obecne we wszystkich pokoleniach zostało uznane imie Krzysztof [emoji6] Niestety chyba przegapiłam cześć o dziewczynkach.

Moj synek to Krzyś, wybraliśmy dzień przed porodem [emoji3]to był bardzo dobry wybór [emoji4]
Obecnie nam się podoba Katarzyna dla dziewczynki, a dla chłopca mamy wiele typów [emoji28] Tomasz, Karol, Michał, Paweł [emoji28] Jakoś dla chłopca ciężko nam wybrać [emoji23] Pewnie znowu do porodu samego będziemy wybierać [emoji85]
 
U nas z imionami problem taki, że mój mąż nie mówi R, więc mamy skrócony wybór 😂 i wybieraliśmy na zmianę, mąż dla starszego Szymon, ja dla młodszego nie umiałam się zdecydować czy Alan czy Dominik, dopiero jak go zobaczyłam to zdecydowałam się na Alana. Teraz jeśli chłopiec to chyba Nataniel, a dziewczynka Nastia/Oliwia/Luiza
 
U nas z imionami problem taki, że mój mąż nie mówi R, więc mamy skrócony wybór 😂 i wybieraliśmy na zmianę, mąż dla starszego Szymon, ja dla młodszego nie umiałam się zdecydować czy Alan czy Dominik, dopiero jak go zobaczyłam to zdecydowałam się na Alana. Teraz jeśli chłopiec to chyba Nataniel, a dziewczynka Nastia/Oliwia/Luiza
Mój mąż na kolegę który nie wymawia R i ma na imię Robert 😂 ironia losu
 
Mój mąż na kolegę który nie wymawia R i ma na imię Robert 😂 ironia losu
Aż mi go żal, ale chłopy mają lepiej niż my, bo mają niski głos i aż tak tego nie słychać, przynajmniej u mojego męża, od małego też do logopedy chodził i mało kto się pozna na tym, no chyba że właśnie są podwójne jak w Robert to już czasem można słyszeć że ma problem
 
reklama
Do góry