reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Można się powołać na ryzyko pogorszenia stanu matki. Na Bielanach w Warszawie bogata Pani nie chciała zdrowej ciąży. Przyniosła zaświadczenie od psychologa i nikt nic nie miał do gadania podobno.
 
reklama
Hej dziewczyny, przepraszam za moją nieobecność, ale ostatnio to jest jakaś jazda bez trzymanki. Ogólnie ja sama się czuje w miarę, bo jak czytam jak dziewczyny biedne się męczą to aż mnie wszystko boli, ja tylko mam problem, że jak coś zjem to czuje straszny kamień na żołądku oraz mam straszne problemy z wypróżnianiem a co do nocnego maratonu to dzisiaj chyba 10 razy wstałam 🥴
Fajne te wasze mini człowieczki 😍 aż się nie mogę doczekać do 18 marca i zobaczę moje szczęście.
Zawsze powtarzam, że u kogoś szybciej przebiega ciąża i dzieci rosną a u mnie wszystko tak po woli się wlecze, że jak ja wytrwam do października to nie wiem 🙄🤷‍♀️🙈
Pozdrawiam Was serdecznie 😘❤❤
Właśnie to odliczanie do października będzie chyba najtrudniejsze, choć z drugiej strony zauważmy, ze my - październikowe mamy - jesteśmy obecnie w 1 trymestrze i jesteśmy nieco (pewnie jedne mniej lub bardziej) zestresowane. Dziewczyny, wyobraźcie sobie maj, ciepełko, słoneczko, świeże warzywa, świeże powietrze, będziemy w około 5 miesiącu i mam nadzieję, że tak jak jesteśmy tutaj wszystkie, to wszystkie będziemy się czuć świetnie i rozkoszować czasem ciąży. Naprawdę mam taką nadzieję :)
 
Można się powołać na ryzyko pogorszenia stanu matki. Na Bielanach w Warszawie bogata Pani nie chciała zdrowej ciąży. Przyniosła zaświadczenie od psychologa i nikt nic nie miał do gadania podobno.
Możliwe. U mnie lekarz zaznaczył, że jeżeli będę rozważać po prenatalnych, amniopunkcji itp, usunięcie ciąży to służy pomocą.
 
Witam październikowe mamy 😊 moje samopoczucie dzisiaj od rana to jakaś tragedia, robiło mi się niedobrze na samą myśl, że miałabym coś zjeść.. Do tego ogólne osłabienie i senność, ale cały czas mam w głowie, że to wszystko dla mojej fasolki 😁 Dopiero w zeszłą środę miałam usg a już nie mogę się doczekać kolejnego razu jak zobaczę maleństwo 😊 wizyta z usg zaplanowana na 24.03 a parę dni później bo 01.04 prenatalne 😊 Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy 😁
 
Witam październikowe mamy 😊 moje samopoczucie dzisiaj od rana to jakaś tragedia, robiło mi się niedobrze na samą myśl, że miałabym coś zjeść.. Do tego ogólne osłabienie i senność, ale cały czas mam w głowie, że to wszystko dla mojej fasolki 😁 Dopiero w zeszłą środę miałam usg a już nie mogę się doczekać kolejnego razu jak zobaczę maleństwo 😊 wizyta z usg zaplanowana na 24.03 a parę dni później bo 01.04 prenatalne 😊 Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy 😁
Ja tez mam prenatalne 1.04 💪💪💪
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji847] życzę miłego piątku, już weekendzik prawie [emoji3531]
Na Pomorzu paskudnie, wczoraj śnieg, potem deszcz i dziś tez ma być deszczowo [emoji943] Mieliśmy iść dziś do teściów, ale jednak idziemy jutro. Ciekawa jestem jak zareagują [emoji85]
O 15:20 mam wizytę u mojej prywatnej ginekolog. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze tam na dole, bo trochę brzuchol mnie bolał ostatnio [emoji85]

Muszę się pochwalić, ze poza tym bólem brzucha to nie mam żadnych objawow. Mdłości minęły i mogę żyć normalnie [emoji28] No prawie normalnie, biegając co trochę do kibelka [emoji85]

Trzymajcie się cieplutko [emoji847]
 
Do góry